MaGrav Keshe MaGraw model Perun - plazma - wolna energia

Szczegóły ogłoszenia

Witam serdecznie!

Należę do grupy poszukiwaczy, odkrywców i wynalazców. Pasjonuje nas wolna energia, harmonia kosmosu, rezonans, medycyna naturalna oraz wiele innych tematów pokrewnych. Dzięki licznej i zróżnicowanej grupie wciąż wpadają pomysły z różnych dziedzin, po czym wspólnie wybieramy najciekawsze i po satysfakcjonującym wyniku pracy z przyjemnością oferujemy rozwiązania, aby pomagać innym. Proces ten pozwala nam prowadzić prace rozwojowe i badawcze nad kolejnymi zagadnieniami stąd z góry dziękuję przyszłym odbiorcom, dzięki którym możemy się dalej rozwijać.

Jeżeli trafiłeś na moją ofertę to znaczy, że albo szukasz najbardziej pasującego Tobie urządzenia albo zaciekawił Cię tytuł i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej z opisu. 

Przedmiotem aukcji jest MaGrav - wykonany z największą dbałością o wytyczne p. Keshe oraz wg wieloletniego doświadczenia w konstruowaniu MaGrawów oraz innych urządzeń wolnej energii.
Na dołączonych zdjęciach możesz zauważyć szczegóły  z procesu produkcji aby się przekonać o fachowości wykonania. Możliwe jest zastosowanie różnego drewna czy malowania na wskazany kolor, po wcześniejszych konsultacjach. 

Motywem przewodnim projektowania obudowy był symbol Peruna - słowiańskiego bóstwa gromowładnego. W wyliczeniach wymiarów posługiwaliśmy się złotą proporcją oraz ciągiem Fibonacciego. Zastosowane drewno jest wysoko wibracyjne przez co lepiej rezonuje. Model na zdjęciu został pokryty naturalnym pokostem aby zachować jego właściwości.

Magrav tak naprawdę jest generatorem plazmatycznych pól grawitacyjno magnetycznych i daleko mu do generatora prądu. Wzmacnia naszą własną energetykę, integrując własnym polem z naszym. Dodatkowo ma wpływ na nasze DNA i RNA, na świadomość i podświadomość. Poprawia samopoczucie, dokonuje zmian w przestrzeni mentalnej, uczuciowej, a także w sferze dotyczącej zdrowia. 
Jesteś przewodnikiem tych urządzeń zatem wzmocnione zostanie to co od Ciebie wyjdzie.
Oszczędności powstałe przy zużyciu energii elektrycznej to tylko skutek uboczny. Jeżeli natomiast zależy Ci głównie na zmniejszeniu rachunków za prąd to z pewnością otrzymasz dużo więcej. 

Czas wykonania 2tyg-2miesiące, właściwy proces wymaga czasu i spokoju w działaniu.
*Zniżka dla osób, które odpowiedzą do czego odnosi się 369 według badań N. Tesli

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 505... 505844494Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry