To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna Poznań

Praca w RW Swiss Automation to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży
automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla,
Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.
Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szerokie kompetencje high-tech
pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.
W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier z UDT
Poznań

Opis stanowiska:
  • Kontrola poprawności dostaw
  • Rejestracja oraz przyjmowanie dostaw
  • Rozmieszczenie materiałów na magazynie,
  • Kompletacja oraz przygotowanie do wysyłki
  • Rozładunek oraz załadunek dostaw
  • Bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych
  • Współpraca z działem zakupów
  • Organizacja magazynu na budowach
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca w firmie o pozycji lidera na rynku Automotive
  • Całkowite wdrożenie na stanowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna
  • Przyjazną atmosferę
Wymagania:
  • Uprawnienia UDT
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (2-3 miesiące w systemie zjazdowym do Niemiec w roku 2021)
  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego (mile widziane)

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.