Szczegóły ogłoszenia

Jeśli szukacie Państwo lokalu na własną działalność handlową,usługową lub na biuro Waszej firmy, z bezpośrednim wejściem od głównej ulicy oraz dodatkową drogą transportową od zaplecza posesji,to trafiliście na idealną ofertę!!!
Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży lokal o łącznej powierzchni 347,5 m2, położony w miejscowości Wysoka, przy ul. Dworcowej, w powiecie pilskim, w województwie wielkopolskim.
Wjazd do nieruchomości zabezpieczony bramą otwieraną elektrycznie. Teren w całości ogrodzony.Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dla klientów, Wjazd i parking wyłożone kostką brukową.
Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, przygotowana do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.
W skład oferowanej nieruchomości wchodzą następujące powierzchnie ;
parter - ok.89 m2 z korytarzem,łazienką,oraz klatką schodową o powierzchni ok.23 m2, oraz piwnicą użytkową o powierzchni ok.90 m2
  • piętro -  ok. 68 m2 o charakterze biurowo-wystawowym, łazienką, oraz jedna duża przestrzeń o powierzchni ok.78 m2.
Na podłogach na parterze położona jest terakota,na piętrze panele, na ścianach gładzie, podwieszane sufity z oświetleniem punktowym, dzięki temu lokal jest bardzo jasny. Wszystkie okna PCV.
Nieruchomość posiada wszystkie media: wodę, prąd, kanalizację, gaz.
Działka o powierzchni 537 m2, na której w tylnej części posesji znajdują się nowe boksy techniczno-garaże o powierzchni ok. 75 m2.
Znakomita lokalizacja nieruchomości i przeznaczenie, nie ogranicza możliwości rozwojowych i prowadzenia na jej terenie dowolnej działalności. Budynek został tak wykończony, żeby było można dostosować go do indywidualnych potrzeb przyszłego nabywcy.
Niezaprzeczalnym atutem jest lokalizacja nieruchomości – ulica Dworcowa – centrum tego miasta oraz możliwość bezpośredniego wjazdu od ulicy Ogrodowej.
Transportowo idealne możliwości komunikacyjne!
Oferta nr 246-2020 www.chbn.pl
 
* Nieruchomość znajdująca się w powyższej ofercie przylega do dwóch działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 3239 m2,które stanowią również ofertę sprzedaży.
Lokal dostępny od zaraz, duży parking przed budynkiem, możliwość dostosowania do własnych potrzeb !!
Zadzwoń i dowiedz się więcej szczegółowych informacji!!!
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 501... 501708965Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry