LOKAL HANDLOWY DO WYNAJĘCIA- 50 m²

Szczegóły ogłoszenia

LOKAL HANDLOWY DO WYNAJĘCIA- 50 m² - przy trasie Legionowo-Zegrze
 
Lokal użytkowy idealnie nadaje się na sklep spożywczy, piekarnię, mięsny, warzywny czy sklep specjalistyczny (np. drogeria, pralnia, poczta, salon kosmetyczny czy elektronika).
 
Oferowany lokal powstaje w budowanym pawilonie handlowym przy istniejącym MARKECIE BUDOWLANYM.
Powstający pawilon ma powierzchnię najmu 1.263,3 m² i zaprojektowano w nim kilka lokali o różnych metrażach od 50 m² do ponad 200 m² i więcej.
Na życzenie klienta lokale mogą być dowolnie łączone w większe.
 
Budowany pawilon handlowy to kolejny etap rozbudowy istniejącego marketu budowlanego w celu stworzenia etapami parterowego PARKU HANDLOWEGO o docelowej łącznej powierzchni najmu 10.000 m² i dużym parkingiem na 400 miejsc (obecnie 120 miejsc).
 
Przestronne lokale handlowo-usługowe są zaprojektowane w zabudowie parterowej. Wejścia do sklepów bezpośrednio z poziomu parkingu umożliwiać będą komfortowe i bezpieczne zakupy.
 
Główni operatorzy Parku Handlowego to istniejący już market budowlany oraz centrum ogrodnicze, sklepy ogólnospożywcze i specjalistyczne.
 
Naszym atutem są też atrakcyjne warunki wynajmu powierzchni.
 
Najlepsza lokalizacja:
  • Oferowany obiekt handlowy znajduje się przy drodze wojewódzkiej nr 632 oraz przy zjeździe z drogi krajowej nr 61, w strefie koncentracji handlu i usług, przy skrzyżowaniu ulic stanowiących ważny odcinek komunikacyjny dla kilku powiatów: legionowskiego i nowodworskiego.
  • Dodatkowym atutem jest własny, darmowy i duży parking na 120 samochodów!
 
Z uwagi na świetną i rozwijającą się lokalizację (przy trasie Legionowo- Zegrze – Wieliszew) potencjalni najemcy mogą liczyć na duży obrót generowany przez mieszkańców jak i - szczególnie latem- działkowiczów wypoczywających nad Narwią w rejonie zapory Dębe i Zalewem Zegrzyńskim.
 
MOCNE STRONY oferowanej lokalizacji:
- dynamicznie rozwijająca się okolica: w najbliższej odległości do 10 minut jazdy samochodem ponad 60.000 mieszkańców, w do 20 minut: 150.000 potencjalnych klientów!
- przy szlakach komunikacyjnych na wyjeździe z Legionowa u zbiegu drogi krajowej i wojewódzkiej: nr 61 (ulica Warszawska) kierunek Warszawa-Augustów, odcinku LEGIONOWO-ZEGRZE oraz bezpośrednio przy drodze nr 632 (ulica Nowodworska) kierunek Marki-Legionowo-Płońsk. Drogi te wraz z systemem dróg lokalnych zapewniają dogodne połączenia z sąsiednimi miejscowościami m.in. Legionowem, Wieliszewem, Nasielskiem, Serockiem, Warszawą.
- przy nowoczesnym przystanku kolejowym PKP Michałów-Reginów obsługiwanym przez Koleje Mazowieckie, oraz SKM linii S3, S9 i S30, z której jest bezpośrednie połączenie SKM z Warszawą i Lotniskiem Chopina.
- handlowe sąsiedztwo: przy znanym i lubianym MARKECIE BUDOWLANYM, obok delikatesów spożywczych IKA, nieopodal BIEDRONKA, sklep z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi i wiele innych.
- najbliższe przystanki autobusowe znajdują się przy ul. Nowodworskiej w odległości ok. 200 m oraz przy ul. Warszawskiej w odległości ok 500 m.
- WIELISZEW to dynamicznie rozwijająca się podwarszawska gmina- przebiegają tu droga wojewódzka nr 632 oraz Linia kolejowa nr 10- w najbliższym czasie planowane są dwa dodatkowe przystanki kolejowe: Wieliszew Centrum i Zegrze Południowe, co znacząco przyczyni się do rozwoju okolicy.
- przy nowych parkingach „Parkuj i jedź” w gminie Wieliszew: centrum przesiadkowe przy stacji PKP w Michałowie-Reginowie- tuż obok naszego pawilonu (miejsce na 64 samochody i wiaty rowerowe na 25 jednośladów) oraz Centrum przesiadkowe przy stacji PKP w Wieliszewie (miejsce na 60 samochodów).
- w odległości ok. 2 km od oferowanej lokalizacji znajduje się Mazowiecki Szpital Onkologiczny w Wieliszewie - na 140 łóżek, gdzie pracuje ok 300 wykwalifikowanych pracowników medycznych.
- w odległości 3 km od naszego pawilonu w Wieliszewie - planowane jest wielkie osiedle mieszkaniowe wielorodzinne na 2.500 mieszkańców na powierzchni 5 ha!
- LEGIONOWO – najszybciej rozwijające się miasto blisko centrum Warszawy, prawie 55.000 mieszkańców!
- w odległości 500 m od budowanego pawilonu znajduje się Centrum Szkolenia Policji - jedna z największych szkół policyjnych w kraju, główna siedziba jednostki w Legionowie zajmuje obszar o powierzchni około 65 ha. Dysponuje bazą szkoleniową, obejmującą m.in. najnowocześniejszy w kraju zespół strzelnic, halę sportów walki oraz odnowioną halę sportową, pływalnię, a także specjalistyczne pracownie i laboratoria wyposażone w sprzęt i urządzenia umożliwiające prowadzenie zajęć praktycznych. Pracuje tu ponad 600 wykładowców, a uczy się rocznie kilka tysięcy słuchaczy.
- w niedalekiej odległości znajdują się liczne wojskowe instytucje, np.: Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Legionowo, czy Zespół biurowo-sztabowy JW 5949 przy Koszarowej (prawie 11 tys. m² wojskowych budynków)- pracuje tutaj ponad tysiąc osób!
- kolejne wojskowe instytucje znajdujące się w ZEGRZU i w BIAŁOBRZEGACH- jednostki woskowe i bataliony dowodzenia, Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu, czy Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych w Zegrzu, to kilka tysięcy pracowników, którzy mieszkają głównie w  Legionowie, poruszając się mobilnie z miejsca zamieszkania do pracy. Codziennie przejeżdżając obok naszego budowanego pawilonu handlowego.
- w odległości 2 km budowany jest Szpital wojskowy w Legionowie, filia Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie - szpital będzie służył żołnierzom Wojska Polskiego, szczególnie z nowo tworzonej 18. Dywizji Zmechanizowanej, ale także będzie służył mieszkańcom Legionowa i powiatu legionowskiego.
 
Dynamicznie rozwijająca się okolica i atrakcyjne warunki wynajmu powierzchni. ZAPRASZAMY!
 
Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.
 
DODATKOWO:
Koszty wspólne: 10 zł/m2 (utrzymania całej nieruchomości: parkingi, oświetlenie wspólne, toalety, sprzątanie, wywóz śmieci, ochrona, odśnieżanie, zieleń)
Media wg zużycia (prąd, ogrzewanie, woda, kanalizacja)
Zabezpieczenie: kaucja, 3 -miesięczne opłaty brutto
Umowa: 5 lat
Przekazanie lokalu: jesień 2021r.
Podane ceny są netto.
 
Lokal użytkowy idealnie nadaje się na sklep spożywczy, piekarnię, mięsny, warzywny czy sklep specjalistyczny (np. drogeria, pralnia, poczta, salon kosmetyczny czy elektronika).
 
 
 
 
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 603... 603110102Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry