Lokal biurowy do wynajęcia - ul. Świętokrzyska 14

Szczegóły ogłoszenia

Do wynajęcia lokal biurowy mieszczący się w  centrum Warszawy, na czwartym piętrze budynku  zlokalizowanego przy ul. Świętokrzyskiej 14 w Warszawie. Powierzchnia lokalu składająca się z dwóch pomieszczeń wynosi 27,6 m2, do lokalu należą także pomieszczenia przynależne tj. : korytarz, sanitariaty - razem 35,73m2, lokal  wyposażony jest w instalacje elektryczna, telefoniczną i internetową , instalacje cieplną, wodno – kanalizacyjną w pomieszczeniach przynależnych, naścienny klimatyzator z pilotem zdalnego sterowania .
Budynek zlokalizowany jest u zbiegu ulic Świętokrzyskiej i Tadeusza Czackiego. Wejście do lokalu  możliwe jest od ul. Świętokrzyskiej jak  również od  ul. Czackiego 3/5, gdzie usytuowany jest budynek Warszawskiego Domu Technika. Warszawski Dom Technika to głównie pomieszczenia o przeznaczeniu biurowym, w którym mieści się siedziba Naczelnej Organizacji Technicznej jak również centrum konferencyjne ( wynajem sal konferencyjnych, obsługa i organizacja różnego typu wydarzeń : konferencji, kursów, sympozjów, imprez biznesowych i okolicznościowych, bankietów ) oraz restauracja zapewniająca profesjonalną obsługę gastronomiczną. Budynek wyposażony jest w nowoczesną windę i ochronę obiektu, miejsca parkingowe dedykowane. W pobliżu znajdują się stacje dwóch linii metra: Świętokrzyska w odległości 50 metrów i Nowy Świat Uniwersytet tuż przy budynku, przystanki tramwajowe i autobusowe dające doskonałe połączenia z innymi dzielnicami Warszawy .  Na parterze budynku mieszczą się punkty usługowe.
Powierzchnia biurowa wyposażona jest w biurko i szafę znajdujące się w mniejszym pomieszczeniu, pozostałe umeblowanie w pomieszczeniu głównym należy do obecnego wynajmującego.
OGÓLNE WARUNKI NAJMU :
Czynsz miesięczny 2200 zł ( słownie: dwa tysiące dwieście zł ) miesięcznie + 23 % VAT razem 2706 zł ( słownie: dwa tysiące siedemset sześć zł )
Kwota czynszu zawiera w sobie wszelkie koszty eksploatacyjne lokalu, w szczególności :
Energię elektryczna , z zastrzeżeniem, że najemca oprócz czynszu zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za energię elektryczną pobraną przez naścienny klimatyzator wg. wskazań licznika.
Energię cieplną
Wodę i kanalizację
Ochronę
Wywóz śmieci
Eksploatację windy
Najemca zobowiązany jest do pokrywania we własnym zakresie opłat z tytułu korzystania z telefonu,  internetu, a także ponoszenia kosztów sprzątania lokalu ( organizowanego we własnym zakresie).
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 781... 781550228Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry