LEXI malutka sprytna suczka czeka na dom

Szczegóły ogłoszenia

LEXI    to  1 roczna mikro sunia zwinna i gibka niczym kot.
Przyjechała do nas z okolic Siedlec gdzie żyła zamknięta w szopie szukała rozpaczliwie  pomocy. Przyjęłyśmy malutką i pojechała do hoteliku w Łodzi.
Tam Lexi dała się poznać jako alpinistka przez te kilka dni Gosia ściągała tą 4,8kg kruszynkę z siatki, paneli ogrodzeniowych, regałów, szafek, dachu budy mierzącej 180cm, ale dzisiejsza akcja przebyła wszystko !!! LEXI FLEXI przeszła po kratach do boksu szczeniaków i utknęła w szczelinie okna
W trosce o jej bezpieczeństwo PILNIE szukamy ODPOWIEDZIALNEGO domu stałego - TYLKO MIESZKANIA W BLOKU. Chcemy aby przyszli opiekunowie mieli pełną świadomość, że żadna szczelina ani wysokość nie jest dla niej przeszkodą.
LEXI niesamowicie kocha człowieka, osoba która poświęci jej 5 minut zyskuje dozgonną miłość i pełne zaufanie. Po wyciągnięciu ręki psinka kładzie się na pleckach sygnalizując gotowość do miziania brzuszka, pcha się na kolanka.
Gdy zostaje w budynku sama nie piszczy, nie szczeka tylko ciągle kombinuje jak wyjść, by być bliżej człowieka.
Niestety LEXI jest bardzo zazdrosna o inne ogonki więc w domku  powinna być jedynaczką, aby rodzinka całą swą uwagę mogła skupiać na niej
Około roczna sunia jest odrobaczona, zaczipowana i po zabiegu sterylizacji (kołnierz też nie jest przeszkodą w „przenikaniu” przez kolejne ogrodzenia)
Szukamy ODPOWIEDZIALNEJ rodzinki, która przygarnie koto-psa
 
605 614 092 - Iwona Kowalczyk
792 541 415 - JoAsia Kurowska
BEZDOMNE SERDUSZKA_KU LEPSZEMU ŻYCIU
Jesteśmy na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/376866729531813/?multi_permalinks=677990372752779&notif_id=1595790414153587&notif_t=group_highlights&ref=notif
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 605... 605614092Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry