Szczegóły ogłoszenia

Otwieramy trzecią placówkę i zaczynamy myśleć o nowym roku szkolnym! A Ty? Szukasz pracy? Te ciężkie czasy przysporzyły Ci nerwów ze względu na niestabilny rynek....? A my właśnie szukamy fajnego lektora j. angielskiego do naszego teamu ! Jesteś otwarty, chętnie się uczysz, lubisz się rozwijać? Mamy dla Ciebie świetną okazję do zdobycia nowych doświadczeń! Przyślij CV.


Co możemy Ci dać:

- bardzo dobrą wypłatę.
- pracę w super zaangażowanym i wspierającym teamie,
- stałe zajęcia - niezależnie od tego, czy znów czeka nas online-owa rzeczywistość,
- rozwój zawodowy - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
- wsparcie metodyczne i merytoryczne,
- dostęp do świetnych pomocy naukowych.

Kogo szukamy:

- osoby z kwalifikacjami do nauki j. angielskiego, również studentów, na terenie Wrocławia-Olimpia Port, gminy Czernica (Nadolice Małe i Dobrzykowice) i Długołęka
- ludzi z pasją i chęcią rozwoju,
- edukatorów, którzy kochają uczyć dzieci
- pozytywnych nauczycieli, którzy wiedzą o co naprawdę w edukacji chodzi


Jako szkoła funkcjonujemy na rynku od 5 lat. Posiadamy dwie placówki a trzecią otwieramy w tym roku. Mamy bardzo dobrą opinię i ze względu na popularność naszej szkoły i częsty brak miejsc prowadzimy zapisy z rocznym wyprzedzeniem. Znamy się na nowoczesnej edukacji, stale podnosimy swoje kompetencje, by nasi uczniowie znaleźli w sobie pasję i moc do uczenia się języków. Pracujemy na najnowocześniejszych sprzętach i technologiach-nasze sale wyposażone są w monitory interaktywne, tablety oraz aplikacje do nauki języka. A do tego jesteśmy turbo zmotywowani, reagujemy na dynamiczną rzeczywistość i dbamy o to by wszystkim u nas było dobrze i komfortowo. Wypracowaliśmy metody pracy zdalnej i jesteśmy w stanie szybko zmienić zajęcia stacjonarne na zdalne, zapewniając pracownikom stałe zatrudnienie, a kursantom ciągłość nauki. Chcemy nadal się rozwijać i szukamy nowych lektorów, by to robić. Praca sprawia nam przyjemność, dlatego tak dobrze jest na naszym pokładzie! Dołącz śmiało!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 881... 881012770Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry