Lekka Praca Od Jutra Dla Każdego 18 zł!

Szczegóły ogłoszenia

Chcesz pracować w miłym i zgranym zespole? Masz już dosyć pracy w weekendy? Chcesz wspomóc nasz zespół w przygotowaniu zamówień składających się z książek i znaleźć w końcu stałe zatrudnienie?

To jest oferta skierowana jest do osób w każdym wieku! Nie musisz mieć doświadczenia!

Lokalizacja: Ołtarzew, ul. Poznańska!
 
Dojazd z Pruszkowa:
Samochód: 10 minut
Autobus: 15 minut
Rower: 15 minut
 
Oferujemy:
- Umowę zlecenie,
- Stałe godziny pracy (6-14 ; 14-22),
- Stawkę 18 zł brutto,
- Wolne weekendy,
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie,
- Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole.


Zakres obowiązków:

- Kompletacja zamówień składających się z książek,
- Pakowanie-przygotowanie produktów do wysyłki,
- Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

O Tobie:
- Cenisz sobie pracę z ludźmi,
- Działasz dynamicznie, z entuzjazmem,
- Lubisz pracować w zespole,
- Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku,
- Chcesz z nami zostać dłużej, nie tylko na chwile.


Szukasz pracy? Wyślij do nas swoje CV i zacznij pracę już następnego dnia!

Masz wiece pytań?

Śmiało skontaktuj się z nami.

Nasza konsultantka odpowie z chęcią na wszystkie Twoje pytania w godzinach 8:30-16:00 od poniedziałku do piątku.

Śmiało zadzwoń do nas- 605 - 123 - 249 lub wyślij sms "Macierzysz"

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Poniższa zgoda musi znaleźć się na Twoim CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.


INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;2. Osobą kontaktową w AWG Sp. o.o. w zakresie ochrony danych jest awgrodo(małpa)gmail.com3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pk;4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan/Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji;5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata;6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;10. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;

Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 605... 605123249Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry