Legalizacja pobytu i zatrudnienie w Polsce

Szczegóły ogłoszenia

Szanowni Państwo
 
Naszą ofertę kierujemy do wyselekcjonowanej grupy, w tym także do Państwa ufając, że wspólnie możemy zaoferować Klientom nowy standard obsługi i nowe możliwości doskonale wpisujące się w obecne realia rynkowe.
 
Specjalizujemy się w doradztwie i obsłudze z obszaru zatrudnienia oraz pobytu cudzoziemców w Polsce. Dzięki doświadczeniu oraz znajomości przepisów i procedur jesteśmy w stanie świadczyć usługi z zachowaniem najwyższych standardów. Świadczymy usługi zarówno dla Pracodawców jak i dla cudzoziemców, którzy potrzebują pomocy w legalizacji pobytu na terytorium Polski.
 
1.O świadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi
 Oświadczenie jest dokumentem uprawniającym do zatrudnienia cudzoziemców będących obywatelami określonej kategorii Państw którzy wykonują pracę przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy w ciągu kolejnych 12 miesięcy. Oświadczenie wydawane jest przez Powiatowy Urząd pracy.
 
Zezwolenie na pracę cudzoziemca dla Pracodawcy
Dokument jest formą decyzji administracyjnej wydawaną na wniosek Pracodawcy. Zezwolenie na pracę  wydawane jest przez właściwego Wojewodę na okres do 3 lat. W ramach usługi oferujemy:
 
2. Zezwolenie na pracę i pobyt cudzoziemca dla Cudzoziemca
Dokument jest formą decyzji administracyjnej wydawaną na wniosek cudzoziemca, w celu wykonywania pracy na rzecz określonego podmiotu gospodarczego. Wydawane jest przez właściwego wojewodę na okres 3 lat. Dotyczy cudzoziemców ubiegających sie o kartę pobytu. W ramach usługi oferujemy:
 
3. Zaświadczenie ZUS A1
Usługa obejmuje wypełnienie i złożenie wszystkich niezbędnych  do uzyskania zaświadczenia dokumentów. Wystąpienie o Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
 
5.Pomoc w uzyskaniu wizy, zezwoleń na pobyt czasowy, pobyt stały, Karty Polaka
6.Pomoc w uzyskaniu numeru NIP i PESEL, Urząd Skarbowy
7.Zapewniamy także ksero, tłumaczenia
 
Dołączając do nas będą Państwo mogli rozszerzyć już istniejącą działalność dzięki czemu zaoferują Państwo swoim
Klientom usługi spełniające ich oczekiwania. Największym atutem dla Państwa jest pozyskanie masy nowych klientów. Chętnie zapoznam Państwa ze szczegółami naszej propozycji będąc przekonanym, że w obliczu zmian na rynku finansowym nasza oferta jest dobrym i trafnym wyborem, gwarantującym rozwój i stabilizację dla Państwa biznesu.
 
                                                                                                                                                           Z poważaniem
Zespół Green Door
 
 
Green Door Ewa Spałek, Lucyna Gleń s.c kom :790 667 766 ul. Al. T. Kościuszki 40 a 90-427 Łódź ul.Marszałkowska 9/15 00-590 Warszawa www.greendoor.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 790... 790667766Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry