Szczegóły ogłoszenia

Witam,

mam do sprzedania ręcznie robioną lampkę ogrodową. Wykonana jest z uciętego kawałka buku o szerokości 12 cm i wysokości 20,5 cm. Lampka (jak na załączonych zdjęciach widać) posiada cztery, wycięte piłą, podłużne otwory po bokach (dwa zachodzą częściowo na szczyt), zalane dla lepszego efektu żywicą epoksydową, która pokrywa również - w celu lepszej ochrony przed wodą - górny jej fragment. Do kompletu dołączona jest podstawka z żarówką, oprawką i domyślnie wtyczką z kablem o długości 2 metrów, powleczona również żywicą epoksydową. Drewno bardzo szybko chłonie wodę, w wyniku czego ulega odkształceniu, dlatego pomalowanie jej żywicą zabezpiecza częściowo przed tym zjawiskiem. Przedmiot nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz w suche noce, bez deszczu lub śniegu. Pięknie ozdabia ogród, dając niesamowite wrażenia wizualne nocą.

Istnieje możliwość zamontowania kabla o dowolnej długości - po kupieniu przedmiotu, proszę napisać do mnie wiadomość z zaznaczeniem, jak długi kabel Państwo sobie życzą.

Uwaga! Lampka nie nadaje się do użytkowania podczas ulewnych dób, ani w razie wystąpienia opadów śniegu! Użytkowanie jej w warunkach wilgotnych może spowodować porażenie prądem! Jakiekolwiek zalanie przedmiotu aukcji może zakończyć się trwałą zmianą jej struktury, na skutek pochłaniania wilgoci.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 660... 660018319Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry