Kwadrat Studio - Studio muzyczne, Nasielsk.

Szczegóły ogłoszenia

Studio nagraniowe ,,Kwadrat'' mieści się w woj. Mazowieckim w mieście Nasielsk na ul. Starzyńskiego 1/3.
Studio składa się z dwóch pomieszczeń (Mix Room oraz Rec Room). Wyposażone jest w mikrofony Neumann, Seinnheiser oraz Shure. Procesory Hardware marek Focusrite, Warm Audio oraz Looptrotter. Syntezator klawiszowy Roland oraz beatmaszynę Native Instruments. Za odsłuch służą monitory APS.
Ściany zostały pokryte 10 cm wełną akustyczną Rockwool Acoustic wraz z zachowaniem 5 cm pustki powietrznej. Na ścianach zastosowane zostały ustroje akustyczne mające za zadanie osiągnięcie liniowej charakterystyki, pochłanianie (absorbcja) oraz rozpraszanie (dyfuzja) wysokich i średnich częstotliwości, jak również opanowanie niskich częstotliwości za pomocą pułapek basowych, tworzą cenne środowisko dzięki któremu możemy tworzyć, nagrywać oraz realizować produkcje w wysokiej jakości.
Realizuje oraz produkuję pojedyńcze utwory ,dema, jak również całe albumy. Można również przesłać na adres mejlowy lub za pośrednictwem facebooka swoje nagrania zrealizowane w innym miejscu i odkryć jaka siła i potencjał drzemie w moim sprzęcie, jak i umiejętnościach pracy z dźwiękiem.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 608... 608683267Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry