Szczegóły ogłoszenia

Posiadasz doświadczenie w obszarze księgowości?
Chciałbyś/chciałabyś przychodzić do pracy w której każdego dnia panuje dobra atmosfera?
Chcesz mieć poczucie stabilizacji w pracy?
Jeśli tak, to dobrze trafiłeś/trafiłaś! Nie czekaj - wyślij swoją aplikację!

Oferujemy:
  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
·        kwartalny system premiowy
·        stabilność zatrudnienia
·        pracę w świetnej atmosferze
·        możliwość częściowej pracy zdalnej w okresie epidemii

Zadania:
 przetwarzanie dokumentów finansowych
·        rozliczanie i kontrola należności/zobowiązań
·        przygotowywanie płatności, kontrola raportów kasowych, limitów kredytowych, monitorowanie dłużników
·        przygotowywanie zestawień w Excelu
·        pomoc w sporządzaniu rozliczeń podatkowych (VAT, CIT)
·        pomoc w sporządzaniu listy płac, deklaracji ZUS

Oczekujemy:
      wykształcenia min. średniego lub wyższego z zakresu rachunkowości i finansów
·        umiejętności posługiwania się j. angielskim na poziomie B2
·        minimum 2 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
·        ogólnej znajomości przepisów podatkowych
·        zaawansowanej znajomości programu Excel, obsługi programów FK (Symfonia mile widziana)
·        rozwiniętych umiejętności analitycznych, samodzielności, dobrej organizacji pracy
·        komunikatywności, sumienności, skrupulatności, otwartości na nowe rozwiązania

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.