Szczegóły ogłoszenia

Rak przez lata uchodził za chorobę nieuleczalną, ale te czasy należą już do przeszłości. Wiele odmian nowotworu można dziś skutecznie leczyć, a odpowiednia profilaktyka pozwala zwiększyć szanse na zachowanie zdrowia. W książce Pokonaj nowotwór pokazujemy, jak właściwa dieta i styl życia mogą obniżyć ryzyko zachorowania na chorobę nowotworową. Wyjaśniamy, jak maksymalnie ograniczyć wpływ czynników ryzyka – radzimy, co jeść, jak się ruszać i jak sprawić, żeby środowisko, w którym przebywamy, nie wpływało niekorzystnie na nasze zdrowie. Ponieważ nałogi – takie jak palenie tytoniu i picie alkoholu – zwiększają ryzyko zachorownia na nowotwór, przedstawiamy metody ich zwalczania.


Kiedy okazuje się, że my lub ktoś bliski ma raka pojawia się wiele wątpliwości i niejasności, czujemy się zszokowani i często zagubieni. Nasz poradnik opisuje dokładnie powstawanie nowotworów, metody ich wykrywania i leczenia. Dostarcza informacje, które są w takich trudnych momentach bardzo potrzebne. Zawarliśmy w nim również porady dotyczące psychologicznych aspektów radzenia sobie z tą chorobą– jak podnieść się ze wstrząsu wywołanego diagnozą, jak przetrwać okres leczenia, a także jak sobie radzić w przypadku nawrotu.

Wiedza zawarta w tej książce może uratować Twoje lub czyjeś życie.

Tel. kontaktowy: 62 753 66 83 , 62 753 20 29 .

Książka do kupienia w siedzibie firmy w Kaliszu przy ulicy Piwonickiej 8.
Możliwa wysyłka po przedpłacie na konto.

Koszt wysyłki 14 zł.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 627... 627536683Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry