KSIĄŻKA "Pierwsza Pomoc Dla Twojej Rodziny"

Szczegóły ogłoszenia

Wypadki, urazy i choroby są nieuniknione. Jeśli jednak wiemy, co należy zrobić a czego pod żadnym pozorem nie, możemy uratować komuś życie lub udzielić mu niezbędnej pomocy. Pierwsza pomoc dla Twojej rodziny prezentuje tę przydatną wiedzę na kolorowych, bogato ilustrowanych stronicach. Przedstawione tu zdjęcia pokazują dokładnie nie tylko co, ale również jak należy zrobić.

Znajdziemy tu również informacje, dzięki którym łatwiej nam będzie podjąć niezbędne decyzje dotyczące dalszego postępowania. Czasami potrzebna jest pomoc lekarza internisty, który dobrze zna całą rodzinę, pediatry lub pielęgniarki. Zdarza się, że konieczne jest zawiezienie chorego do odległego szpitala, kiedy indziej zaś wystarcza wizyta w pobliskiej przychodni. Nierzadko trzeba zadzwonić po pogotowie. W książce wyjaśniamy również, jak szybko taka pomoc jest niezbędna – czy można poczekać tydzień czy też konieczne jest umówienie wizyty na następny dzień.

Zawsze jednak najważniejsza jest profilaktyka. Zapobiegając problemom, możemy oszczędzić sobie wiele niepokoju, bólu i pieniędzy. Dlatego poświęciliśmy nieco miejsca w tej książce przeciwdziałaniu urazom w domu i poza nim, także bezpieczeństwu w wodzie i jej pobliżu.

Tel. kontaktowy: 62 753 66 83 , 62 753 20 29 .

Książka do kupienia w siedzibie firmy w Kaliszu przy ulicy Piwonickiej 8.
Możliwa wysyłka po przedpłacie na konto.

Koszt wysyłki 14 zł.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 627... 627536683Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry