Korepetycje z matematyki online

Szczegóły ogłoszenia

Zapraszam na profesjonalne lekcje matematyki online - szczególnie polecane w obecnej sytuacji. Zajęcia prowadzone są na poziomie szkoły podstawowej i średniej za pomocą programów Messenger, Skype, Zoom. Zajmuję się również prowadzeniem kursów przygotowujących do testów ośmioklasisty oraz matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.
Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do wszelkich egzaminów poprawkowych w okresie wakacyjnym.
Zapraszam każdego, kto potrzebuje pomocy z matematyki i ma choć odrobinę chęci do pracy.
Z wykształcenia jestem magistrem cybernetyki z przygotowaniem pedagogicznym i psychologicznym, potwierdzonym certyfikatem jakości kształcenia. Udzielaniem korepetycji zajmuję się zawodowo od ponad 10 lat. Posiadam własny autorski program nauczania, doskonalony od lat, przygotowany specjalnie pod kątem matury z matematyki, skuteczny i sprawdzony. Korepetycje prowadzę zgodne z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych.
Uczenie matematyki jest moją pasją, dlatego potrafię zrozumieć dlaczego uczeń ma problemy z matematyką i dostosować stopień trudności materiału do umiejętności ucznia, a także wyłapać braki. Zajęcia prowadzę w spokojnej, bezstresowej atmosferze, tłumaczę do skutku. Najbardziej opornym na matematykę pomagam zrozumieć zagadnienia z najtrudniejszych tematów matematycznych. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć nawet do osób o umysłach humanistycznych. Dotychczas nie zdarzyło się jeszcze, żeby osoba, którą uczyłam regularnie nie zdała matury albo nie zaliczyła semestru czy roku.
Dodatkowo jestem dyplomowanym doradcą zawodowym i na polecenie rodziców świadczę usługę poradnictwa zawodowego dla młodzieży, w ramach którego zajmuję się:


badaniem predyspozycji własnych ucznia dotyczącym:     
  • stylu myślenia i uczenia się      
  • wzorów pracy własnej      
  • oceny szybkości przyswajania i utrwalania wiedzy  
badaniem predyspozycji zawodowych ucznia:
  • test samooceny      
  • badanie zainteresowań  i skłonności zawodowych      
  • budowa indywidualnej ścieżki rozwoju       
  • wskazanie możliwości edukacji związanej z wyborem zawodu

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 661... 661145986Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry