Korepetycje z Matematyki, i chemii

Szczegóły ogłoszenia

Jestem po pierwszym roku inżynierii nanostruktur na wydziale fizyki UW (tzw FUW). W gimnazjum i liceum wielokrotnie byłem proszony przez kolegów o pomoc w zrozumieniu różnych zagadnień z matematyki i chemii. Wszyscy byli zadowoleni z moich tłumaczeń. Zawsze sprawiały mi przyjemność próby odnalezienia jakiejś drogi lub skojarzenia, które pozwoliłyby na zrozumienie danej partii materiału.

Zapraszam na korepetycje z matematyki i chemii i na poziomie liceum i szkoły podstawowej. Mogę też pomóc w nauce c++ (do programowania obiektowego tzn bez klas/struktur).

Podstawowa cena to 40 PLN/60min, ale jeśli wizyta będzie trwała powyżej 2 godzin lub w przypadku umówienia się od razu na 5 lub więcej wizyt obowiązuje stawka 35 PLN/60min.

Dojeżdżam na obszarze Mokotowa i okolic (w zależności od możliwości dojazdu lub odległości). Istnieje też możliwość spotkania się u mnie , w którym to przypadku cena za godzinę zostaje obniżona o 5 złotych.

Preferuje kontakt telefoniczny
537-412-344

Pozdrawiam Marek Umiński

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 537... 537412344Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry