Korepetycje z języka angielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Jestem studentem studiów magisterskich II stopnia ze specjalizacją nauczycielską, ponadto ukończyłem test biegłości językowej CEFR na poziomie C2 (najwyższym), a korepetycji dla osób z całego spektrum wiekowego udzielam już przeszło od 2 lat, więc posiadam odpowiednie zaplecze dydaktyczne. Moi klienci chętni polecają mnie swoim znajomym.

Oferuję prywatne korepetycje języka angielskiego dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości, zatem udzielę pomocy zarówno początkującym osobom jak i tym operującym angielskim na poziomie średnio-zaawansowanym. (przedział A1-B2)

Dopasowuję materiały i schemat zajęć do oczekiwań klienta bez względu czy jest to uczeń, student czy osoba dorosła która potrzebuje podnieść umiejętności językowe np. przez wzgląd na pracę.

Pomagam przygotowywać się też maturzystom do zbliżającego się egzaminu.

Zajęcia prowadzę przez Skype w cenie 40 PLN/50 min. oraz wraz z dojazdem do klienta na ter. Żywca za 60 PLN/60 min.

Przygotowuję wszystkie materiały potrzebne podczas lekcji i wspieram naukę języka po za samymi zajęciami poprzez sugerowane aplikacje, podcasty i dodatkowe materiały, wszystko dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Proszę o kontakt telefoniczny bądź przez stronę; ).
 
*Istnieje również możliwość otrzymania pomocy korepetycyjnej z historii oraz WOS (szczególnie pod kątem przygotowania do matury).
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 515... 515684390Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry