Korepetycje matematyka, zadania, egzaminy, nadrabianie

Szczegóły ogłoszenia

Cześć!

Nazywam się Mateusz, jestem studentem matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim.
Od wielu lat matematyka jest moją pasją. Sama nauka również, lecz życia człowiekowi nie starczy na wszystkie dziedziny ścisłe :D Jesli chodzi o głębsze zainteresowanie się matematyką to w dużym skrócie zajmuję się Analizą Matematyczną, Równaniami Różniczkowymi oraz korelacjami innych dziedzin takich jak chemia, biologia z matematyką. Wbrew pozorom jest ich ogrom :)

Od kilku lat regularnie prowadzę korepetycję we Wrocławiu (wcześniej również w rodzinnym mieście). Mam za sobą wiele zadowolonych osób. Niestety z uwagi na czas musiałem jakiś czas temu zrezygnować z pomocy kilku osobom.

Tak jak w tytule oferuję pomoc w rozwiązywaniu zadań (stacjonarnie, mobilnie), korepetycje (za jakiś czas również mobilnie), zapewnianie zadań do rozwiązywania (listy zadań), pomoc dydaktyczną oraz z chęcią zajmuję się promowaniem matematyki. Pomagam na poziomie podstawówki, liceum podstawa, liceum rozszerzenie, początek studiów (przedmioty takie jak Analiza czy Algebra i inne). Z uwagi na planowane korepetycje online pomagam też osobom z innych miast!

Szukam zainteresowanych współpracą od września oraz osób, które potrzebują pomocy w trakcie wakacji. Prosiłbym o jak najszybszy kontakt w razie chęci współpracy.

Poniżej rozwinę konkretnie co robię, jak robię oraz co ty możesz z tego wyciągnąć.

KOREPETYCJE:
Sam zawsze podchodzę do zagadnień matematyki, że TRZEBA je zrozumieć, żeby robić zadania. Ucze myśleć i rozumieć dany materiał. Nie cierpię uczenia się wzorków na pamięć (pomimo, że niektórych musimy) i zawsze dążę do tego aby osoba, której pomagam w pełni rozumiała przerabiany materiał. Nie sztuką jest nauczyć się wzoru na pamięć. Moja stawka godzina rozpoczyna się od 30zł i wacha się czasem w górę czasem w dół (zazwyczaj to ja przychodziłem do ucznia). Planuję niedługo rozpocząć prowadzenie konsultacji internetowych gdzie prawdopodobnie stawka wynosiłaby ~30zł.

POMOC W ROZWIĄZYWANIU ZADAŃ:
Prosta sprawa. Nie potrafisz sobie poradzić z zadaniami lub masz ich za dużo? Z chęcią pomogę czy to w konkretnym zaprezentowaniu rozwiązaniu lub nakierowaniu na nie :)

LISTY ZADAŃ:
Jeśli potrzebujesz zadań z danego materiału to również układam listy zadań. Często zdarzają się sytuację, że uczniowie nie mają opanowanych podstaw, a w szkole uczą się bardziej złożonych rzeczy. Proste, ale intensywne listy znacznie pomagają nie zatracić się w materiale jaki mamy w szkole. Listy są zazwyczaj w formie PDF, rozwiązania do nich wysyłam napisane na kartce.

PRZYGOTOWANIE DO MATURY LUB EGZAMINU NA STUDIACH:
Obawiasz się maturą z matematyki lub egzaminem z całek na studiach? Pisz śmiało. Do tej pory wszyscy moi uczniowie zdawali wszystko bez większych problemów.

INNE:
Potrzebujesz innej formy pomocy? Skontaktuj się ze mną, a na pewno coś wymyślimy.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 733... 733299322Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry