Korepetycje – język angielski

Szczegóły ogłoszenia


Dzień dobry!

Oferuję prowadzenie zajęć z języka angielskiego na poziomach A1 – C1 z różnymi grupami wiekowymi. Chętnie pomogę zarówno z zajęciami dla dzieci, jak i z zajęciami dla osób, które planują podchodzić do egzaminów sprawdzających znajomość języka angielskiego. Więcej informacji na temat zakresu moich usług można znaleźć poniżej.
 1. Zajęcia dla dzieci – nadrabianie zaległości szkolnych, zajęcia oparte na materiale realizowanym w szkołach.
  Jeśli państwa dzieci mają problem z materiałem realizowanym w szkołach, to jeszcze nie koniec świata. Luki w wiedzy, które pojawiły się na przestrzeni czasu, można nadrobić, a ja chętnie w tym pomogę. Przygotowanie zajęć tego typu opiera się na sprawdzeniu dotychczasowej wiedzy ucznia i porównaniu ze stanem wiedzy, jaki powinno posiadać. Zajęcia są tworzone w oparciu o materiały, które trzeba powtórzyć i uzupełnić, a także te, które na bieżąco dziecko powinno przerabiać.
   
 2. Zajęcia dla dzieci – specjalny tok nauczania, zajęcia oparte o materiały przygotowane indywidualnie dla ucznia, rozwijanie zdolności językowych.
  Jeśli chcą państwo, by dziecko poszerzyło swoją dotychczasową wiedzę z języka angielskiego, to jestem w stanie przygotować zajęcia specjalnie dla państwa dziecka. Zajęcia oparte by były o zagadnienia dotąd nieprzerabiane oraz o doskonalenie kompetencji, które dziecko już posiada. Materiały uwzględniałyby tematy, którymi dziecko się interesuje, by zachęcić je do rozwoju swoich zdolności językowych i wiedzy ogólnej.
   
 3. Zajęcia ogólne lub przygotowanie do egzaminu – materiały oparte o zakres sprawdzany egzaminem i specjalnie dopasowane do potrzeb danej osoby.
  Jeśli chcą państwo podszlifować swoje zdolności językowe lub potrzebują państwo zdać konkretny egzamin, to jestem w stanie państwu z tym pomóc, przygotowując specjalne zajęcia. Zadania i materiały będą zgodne z wytycznymi danych egzaminów aby uczyć się jak najwydajniej i zwiększyć szanse na pomyślny wynik egzaminu.
   
Ceny zajęć:
1 godzina zegarowa (60 minut) – 40zł
2 godziny zegarowe jedna po drugiej (120 minut) – 60zł

Na obecną chwilę zajęcia prowadzę głównie online, ale w razie potrzeb działam w obrębie tych dzielnic: Bielany, Żoliborz, Bemowo, Wola, Śródmieście, Praga Północ i Białołęka.
Pokrótce o mnie:
Cześć, z tej strony absolwent lingwistyki stosowanej, zafascynowany językami i ich nauczaniem. Chciałbym by inni, tak jak ja, mogli mieć frajdę z nauki języka i przekonali się, że języki nie gryzą :) Dlatego postanowiłem połączyć wiedzę uzyskaną podczas studiów oraz moje doświadczenia w nauce języków i ułatwić innym opanowanie tego języka. Jeśli są państwo zainteresowani, to zapraszam do kontaktu.
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 661... 661952967Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
 • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry