Korepetycje Historia WOS Matura Redagowanie prac

Szczegóły ogłoszenia

Zajęcia z zakresu historii lub historii sztuki (jak również z WOS), powtórzeniowe, poprawkowe, maturalne. Przygotowuję uczniów do egzaminów maturalnych, konkursów, sprawdzianów (mam na swoim koncie wielu laureatów konkursów na etapach powiatowych i ogólnopolskich).

8-letnie doświadczenie w zawodzie nauczyciela, doświadczenie zarówno na poziomie szkoły podstawowej jak i szkół średnich różnego typu (liceum/technikum). Prowadzę również kursy dla dorosłych (w szkołach dla dorosłych oraz prywatnie). Nauczyciel nagrodzony kilkukrotnie wyróżnieniem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, odznaczony medalem za działalność historyczną.

Cechuje mnie zindywidualizowane podejście do ucznia, empatia. W moich zajęciach staram się po pierwsze wprowadzić ucznia w "ducha" omawianej epoki/wydarzeń, naświetlam fakty przez dokumenty i źródła, pokazując logiczność - sprowadzam całość do jak najprostszych i najlogiczniejszych wyjaśnień. Kładę mniejszy nacisk na nauczanie i powtarzanie pamięciowe a staram się jak najdokładniej wyjaśnić proces dziejowy/społeczny jaki omawiamy - uważam, że to jest klucz do zrozumienia zagadnień historycznych.

Możliwe korepetycje online (ZOOM, sesje po ok. 40-60 minut zależnie od życzenia), z moim dojazdem na terenie Warszawy i północno-wschodnich jej obrzeżach.
Przygotowanie dla uczniów zdających maturę według - NOWEJ, jak i - starej formy matury (poprawa wyniku maturalnego przez absolwentów).

Cena za godzinę (60 minut): 80zł

Obszar działania: Powiat wołomiński, wschodnie i północne przedmieścia Warszawy oraz Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Rembertów.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 500... 500381499Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry