Kontenery na odpady. Sprzątanie piwnic

Szczegóły ogłoszenia

Opis oferty:
Posiadając doświadczenie, poparte długoletnim stażem na rynku, możemy gwarantować naszym klientom profesjonalne i szybkie wykonywanie zleceń w atrakcyjnych cenach. Przy współpracy z firmą DPR wywóz gruzu staje się bardzo prosty, ponieważ klientom udostępniamy własne kontenery, które mogą ładować przez kilka dni.
Posiadamy:
Kontener na gruz ma wielkość 6m³
Kontener na śmieci ma wielkość 6m³ i 10m³

Firma DPR świadczy kompleksowe usługi – dojeżdżamy do klienta, wypożyczamy specjalistyczne kontenery, pomagamy opróżniać domy i mieszkania, a po zakończeniu prac zabieramy odpady w celu ich zutylizowania.
Dysponujemy flotą pojazdów przystosowanych do transportu odpadów, a nasza ekipa pracowników służy pomocą w każdej sytuacji. Usługi opróżniania działek, strychów i domów świadczymy na terenie Krakowa oraz w odległości do 30 km poza miastem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania zapytań przez formularz kontaktowy lub działającą przez 24 godziny na dobę infolinię.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 506... 506367504Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry