Kontener ognioodporny punkt sprzedaży

Szczegóły ogłoszenia

KONTENER PUNKT SPRZEDAŻY (CHOINKI, OZDOBY ŚWIĄTECZNE, FAJERWERKI)
SKLEP, BAR, KWIACIARNIA, PUNKT WYDAŃ 

Posiadamy na sprzedaż kontenery - biura sprzedaży, które przygotowaliśmy dla naszego klienta na bazie kontenera 20’HC. Dzięki zastosowaniu kontenera morskiego odznacza się bardzo wytrzymałą konstrukcją. Kontener służył jako punkt sprzedaży fajerwerków. Wszystkie użyte materiały są ognioodporne. Całość pomalowaliśmy kolorem RAL2008. Punkty sprzedaży oklejone jak widać na załączonych zdjęciach.

WYPOSAŻENIE:
Kontener jest wyposażony w instalacje elektryczną oraz okno podawcze. Zamontowano drzwi wejściowe, które znajdują się na krótszej ścianie oraz standardowe wrota kontenerowe. Wyposażony w oświetlenie zewnętrzne kontenera, które jest łatwe do montażu / zdemontowania i odporne na wiatr oraz inne warunki atmosferyczne. Zasilane napięciem 230V. Halogeny mają po 40W. Na zdjęciach widać także obanerowanie zamontowane na górze kontenera. Do montażu wykorzystujemy linkę stalową naciągnięta za pomocą śruby rzymskiej oraz trytki. Bardzo skuteczne i bardzo odporne nawet na najsilniejsze wiatry. Obanerowanie podnosi optycznie kontener i tworzy efektywną powierzchnię reklamową. Z przodu kontenera mamy również miejsce na kaseton reklamowy. Takie rozwiązanie znacząco podnosi atrakcyjność punktu sprzedażowego. Kontener jest przedzielony ścianą, dzięki czemu wygospodarowano dwa pomieszczenia. Pierwsze to część sprzedażowa z ladą, regałami oraz miejscem obsługi klienta. Drugie to pomieszczenie magazynowe na 3 palety EURO. Do każdej z części są osobne wejścia zabezpieczone specjalnymi kłódkami.

ZASTOSOWANIE:
Kontener może służyć jako punkt sprzedaży, wydań, sklep, kwiaciarnia, bar, magazyn, mobilne miejsce do przechowywania choinek, ozdób świątecznych i wiele innych. Zaletę punktów sprzedaży stanowi ich mobilność. Posiadamy 24 sztuki.

CENA - 18 900 zł netto / szt.

OFERUJEMY USŁUGI TRANSPORTOWE W CAŁEJ POLSCE ! 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 697... 697251115Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry