Konsultant ds. Sprzedaży / Przedstawiciel handlowy

Zatrudnimy osobę z bardzo dobrą znajomością języka hiszpańskiego i/lub francuskiego.
Zmieniamy stare, zniszczone, uszkodzone pianina i fortepiany w prawdziwe dzieła sztuki.
Działamy na rynku międzynarodowym od 1990 r.
Poddaliśmy renowacji ponad 11,000 instrumentów z całego świata, co czyni nas niekwestionowanym liderem w branży!

Zakres obowiązków
•             Obsługa klientów współpracujących
•             Pozyskiwanie nowych klientów
•             Ekspertyzy instrumentów do renowacji razem z naszymi specjalistami
•             Kontrola jakości instrumentów po renowacji razem z naszym głównym technikiem
•             Wyjazdy zagraniczne
Wymagania
•             Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego i/lub francuskiego
•             Pracowitość i zaangażowanie w zdobywaniu nowej wiedzy
Mile widziane
•             Doświadczenie w handlu
Oferujemy
•             Umowę zlecenie na okresie próbnym, max. 2 miesiące
•             Umowę o pracę po okresie próbnym
•             Pracę w trybie: 8 godzin lub 4 godziny dziennie
•             Laptop i telefon służbowy
•             Wynagrodzenie zależne od trybu pracy: od 2000zł do 4000zł
•             Pracę od poniedziałku do piątku

SAP Renovation Sp. z o.o., ul. Obozowa 18, 62-800 Kalisz

Skontaktuj się z nami, zobacz firmę, porozmawiaj 15 minut, wtedy dowiesz się wszystkiego – co masz do stracenia? Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich CV na adres: darek@saprenovation.eu.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych