Konfekcjoner - pracownik kompletacji zamówień

Szczegóły ogłoszenia

                       Praca Stargard
Konfekcjoner - pracownik kompletacji zamówień.

Twoje zadania:
  • przygotowanie wysyłek zgodnie ze zleceniem
  • obsługa skanera
  • kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień,
  • przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie,
  • obsługa zwrotu zamówień

Wymagania:
  •  doświadczenie w pracy na magazynie
  • dokładność oraz zaangażowanie
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe będzie dodatkowych atutem
  • dyspozycyjność  - praca w systemie dwuzmianowym
  • posiadasz aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Gwarantujemy:
  • legalną i stabilną pracę na podstawie umowy zlecenia
  • szkolenia na wózki widłowe bezpłatne przeszkolenie na wózki widłowe
  • wynagrodzenie od 18 złotych brutto za godzinę, średnie wynagrodzenie miesięczne – 3324 zł
  • premię motywacyjną 250 zł brutto
  • wsparcie w przedłużaniu pobytu i pracy

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz! https://7hr.pl/oferty-pracy
Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści MAGAZYN  pod nr tel/viber:
+48 884 116 400

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.