Kompletna Strona internetowa WordPress 599zł

Szczegóły ogłoszenia

Projektuję sklepy i strony internetowe, pomagam zwiększyć sprzedaż w internecie. Specjalizuje się w WordPress z Woocommerce, pozycjonowaniu i reklamie w Google Ads i social mediach.

Tylko teraz:
Strona internetowa WordPress 599zł!

Strona będzie na WordPress co gwarantuje prawie nieograniczone możliwości rozbudowy jej w przyszłości oraz brak abonamentu i ukrytych kosztów a dzięki modułowi WooCommerce stronę można w każdej chwili przeprojektować na w pełni profesjonalny sklep internetowy i zacząć swoją przygodę z handlem w Internecie.

Sprawdź moje portfolio na godweb.pl i porównaj cena/jakość do oferty konkurencji. Poznaj opinie od moich Klientów w Google moja firma https://g.page/Godweb

W PAKIECIE OTRZYMUJĄ PAŃSTWO:

Stronę internetową na najnowszym Wordpress
Moje strony internetowe to połączenie prostoty obsługi wraz z funkcjami na bardzo wysokim poziomie. To wiele przydatnych funkcji i nieograniczone możliwości integracji z polskimi serwisami i oczywiście social media. Dzięki wygodnemu panelowi obsługi będziesz mógł samodzielnie edytować / dodawać treści i zdjęcia na swojej stronie bez znajomości programowania!
Bezpłatna pomoc techniczna
WordPress posiada bardzo dobrze przygotowaną instrukcję obsługi. Każda funkcja jest w niej szczegółowo opisana. Instrukcja jest w formie elektronicznej i posiada wygodną wyszukiwarkę po szukanych frazach. Ale kto lubi czytać instrukcje? Dlatego w cenie oferuję Państwu bezpłatną pomoc techniczną przy obsłudze strony.
Szybki serwer
Każda strona musi być zainstalowana na serwerze. Zadbałem również i o to. W cenie strony otrzymają Państwo roczny abonament na szybki i bezpieczny hosting SSD. Cena po roku to tylko 99zł na rok. Na życzenie Klienta mogę jednak wykorzystać innego operatora ponieważ obsługiwałem konta u większości Polskich operatorów.
Domena
Domena, czyli adres Państwa strony jest kolejnym niezbędnym elementem, bez którego nie może ona działać. W cenie strony zamówię i skonfiguruję dla Państwa domenę. Cena po roku za przedłużenie domeny to tylko 49zł na rok.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją jakieś stałe płatności za twoje witryny?
Opłata za stworzenie strony internetowej jest jednorazowa. Co roku trzeba tylko przedłużyć hosting i domenę. Razem niecałe 150 złotych. Pierwszy rok jest w cenie projektu.
Czy muszę przyjeżdżać do Ciebie aby podpisać umowę i ustalić koncepcje?
Oczywiście że nie. Oferuje możliwość kontaktu zdalnego przez telefon, Facebook, Skype pulpit zdalny Windows. Wszelakie ustalenia możemy przeprowadzić drogą elektroniczną oraz telefonicznie.
Czy istnieje możliwość szkolenia z obsługi?
Tak. Oferuje szkolenie z obsługi zamówionej strony bądź sklepu internetowego u mnie w Mławie (mazowieckie), szkolenia u klienta oraz szkolenia online (wideokonferencje) przez TeamViewer.
Czy będziemy musieli podpisać jakieś umowy?
Tak. Dla bezpieczeństwa i dobra klienta przygotuję umowę o wykonanie serwisu internetowego z przeniesieniem praw autorskich i wystawię fakturę.
Kto przygotuje zdjęcia i opisy na stronę?
Zajmę się za Ciebie przygotowaniem opisów i zdjęć, jeśli jednak mi w tym pomożesz dostaniesz rabat :) Mogę Cię też w tym przeszkolić abyś wiedział jak to robić dobrze w przyszłości.
Kto przygotuje Regulamin i politykę prywatności?
Regulamin i polityka prywatności RODO na 2020 rok jest w cenie witryny i nie trzeba za nie dopłacać.
Czy istnieją jakieś opłaty lub limity dodawania podstron, zdjęć, czy też produktów do twoich witryn?
Nie. Podstrony (zakładki), zdjęcia, opisy, produkty można dodawać dowolnie i samodzielnie wg. potrzeb za pomocą wbudowanego panelu administracyjnego.
Czy zajmujesz się także reklamą i jesteś w stanie wypromować moją witrynę w wyszukiwarce Google?
Tak. Świadczę kompleksowe usługi promocyjne i reklamowe. Zajmuję się pozycjonowaniem stron, reklamami w wyszukiwarkach, reklamami na portalach społecznościowych głównie Facebook, Instagram i Linkedin.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 666... 666640263Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry