kompleksowa obsługa funduszy unijnych

Szczegóły ogłoszenia

Fundusze unijne obsługa
Szanowni Państwo.  Posiadam 7 letnie doświadczenie w zakresie funduszy unijnych. W tym czasie administrowałem realizowanymi projektami, pełniłem funkcję managera projektów, rozliczałem otrzymane dotacje, zajmowałem się ich promocją oraz pozyskiwałem nowe projekty.
Zarządzałem kilkunastoma projektami, z których największy to inwestycja rzędu 40 mln złotych. Rozliczyłem ponad 100 projektów finansowanych z różnych żrodeł, raz pozyskałem dofinansowanie dla kilkunastu projektów.
Posiadam doświadczenie w takich obszarach jak: Horyzont 2020, POIR, RPO WM. NCN, PARP, NCBiR, Fundusze Norweskie
Oferuje swoje wsparcie zarówno dla tych z Państwa którzy realizują projekty unijne, jak również dla tych którzy chcieliby pozyskać dofinansowanie
 1. Realizacja i zarządzanie projektem unijnym:
Realizacja projektu z dofinansowaniem ze środków publicznych, oprócz dbałości o kwestie merytoryczne w projekcie, wymaga odpowiedniego planowania. Niekiedy konieczne są zmiany w projekcie, których wprowadzenie - bez narażania projektu na utracenie dofinansowania - wymaga doświadczenia i znajomości zasad dotyczących programów dotacyjnych. Oferują obsługę tego procesu w formie usługi, jaką jest zarządzanie projektami unijnymi. Doradzę Państwu, w jaki sposób działać i jak układać relacje z organami administracji, żeby zrealizować projekt bez przeszkód, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami. Ponadto, korzystanie z dofinansowania ze środków publicznych obliguje Państwa do stosowania się do szczególnych procedur wyboru dostawców, uwzględniających zasady bezstronności i ekonomicznej efektywności. Służymy naszym doświadczeniem w przygotowaniu odpowiednich procedur i dokumentów wyboru kontrahentów.
 1. Rozliczanie projektów unijnych:
Bazując na wysokich kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu w rozliczeniu projektów unijnych pomogę w:
 • przygotowaniu załączników do umowy o dofinansowanie,
 • prowadzeniu ewidencji wydatków w projekcie oraz realizacji obowiązków dot. promocji projektu,
 • reprezentowaniu w kontaktach z instytucją pośredniczącą (NCBR, PARP i inne), w tym prowadzeniu bieżącej korespondencji,
 • przygotowaniu wniosków o płatności zaliczkowe, pośrednie oraz o płatność końcową,
 • dokonywaniu zmian w harmonogramie rzeczowo-finansowym, w tym przesunięć wydatków,
 • przygotowaniu wniosków o ewentualne aneksy do umowy o dofinansowanie,
 • przygotowaniu postępowań ofertowych zgodnie z zasadą konkurencyjności określoną w Wytycznych Ministerstwa Rozwoju w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020,
 
 1. Pozyskiwanie dotacji:
 
Możliwość skorzystania z funduszy unijnych to szansa dla wielu firm, organizacji, inicjatyw, które nie mają wystarczających środków finansowych. To nowe możliwości ułatwiające życie, dające realną szansę na zmianę! Co najważniejsze, z funduszy unijnych może korzystać każda osoba. Żeby jednak mieć szansę na takie dofinansowanie, powinniśmy skorzystać z pomocy specjalistów.
Moje długoletnie doświadczenie pozwala mi na efektywne pozyskiwanie funduszy unijnych, które pozytywnie wpływają na każdą dziedzinę życia. Fundusze unijne to z jednej strony wsparcie jednostkowe, bo każdy może odczuć taką pomoc, z drugiej jednak – to pomoc systemowa, gdyż dzięki tym dodatkowym środkom pieniężnym zmienia się społeczny krajobraz, zmienia się na lepsze. Jeśli chcemy być częścią tej zmiany, warto podejść do tematu poważnie, by pozyskiwanie dotacji unijnych stało się także naszym udziałem.
Mogę pochwalić się wysoką skutecznością pozyskiwanych funduszy. Pozyskiwanie funduszy unijnych jest dla wszystkich, ale nie każdy poradzi sobie z licznymi formalnościami. Od tego, jak przebrniemy cały proces weryfikowania naszego wniosku, zależy czy uzyskamy dofinansowanie.
 
Zapraszam do kontaktu
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 720... 720966203Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
 • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry