Komisjoner - logistyka modowa (m/w/d)

Komisjoner - logistyka modowa (m/w/d) – Czesc Etatu (minimum 65h / miesiac)
Miejsce pracy: Großbeeren
Terminy szkolen - od polowy kwietnia
podpisujemy umowe w Slubicach
Nie gwarantujemy zakwaterowania, wiec oferta skierowana jest glownie do osob mieszkajacych na danym terenie badz w okolicach (osob dojezdzajacych)
Brak MiniJob
Twoje zadania:
Zbieranie zamowien, komisjonowanie odziezy
Praca ze skanerem recznym
Praca w systemie 2 zmianowym (poranna, popoludniowa)
65 h w miesiacu (czesc etatu) - 2 dni pracy w tygodniu (minimum) mozna pracowac w wiecej dni
Aplikacja z dostepem do elektronicznego grafiku
Czego oczekujemy:
Doswiadczenie w pracy jako magazynier / komisjoner
Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole
Checi do pracy i zdecydowanie
Dobra sprawnosc fizyczna
Gotowosc do podjecia pracy na dluzszy okres czasu
Znajomosc jezyka niemieckiego nie jest wymagana (skaner oraz szkolenie w miejscu pracy odbywa sie w jezyku polskim)
Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem
Co oferujemy:
Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) w wysokosci 11,00 € brutto / h
Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)
Umowa na czas nieokreslony z 6 miesiecznym okresem probnym
Szkolenie odbywa sie w pierwszym dniu pracy w jezyku polskim
Tresc umowy rowniez w jezyku polskim

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.