KLIMATYZACJA LG DUAL COOL Z OCZYSZCZACZEM 3,5 / 4,0 kW

Szczegóły ogłoszenia

KLIMATYZATOR POKOJOWY LG DUAL COOL Z OCZYSZCZACZEM POWIETRZA AP09RT O MOCY 3,5 / 4,0 KW KLIMATYZACJA R32

Czyste, chłodne powietrze
Klimatyzator LG został wzbogacony o system oczyszczania 2 w 1 (chłodzenie powietrzem i filtracja powietrza), który może odfiltrować drobny kurz, zarazki i zanieczyszczenia powietrza, takie jak PM 1.0.
 
4 kolorowy Inteligentny Wyświetlacz
Czujnik PM 1.O zapewnia wykrywanie bardzo drobnego pyłu w czasie rzeczywistym i intuicyjnie wyświetla stan powietrza za pomocą czterech kolorów.
 
Sprężarka DUAL Inverter™
DUAL Inverter Compressor™ firmy LG rozwiązuje problem hałasu i utrzymuje pożądaną temperaturę, co prowadzi do oszczędności energii, trwalszego, cichego, wydajnego chłodzenia i ogrzewania.
 
Oszczędność Energii
DUAL Inverter Compressor™ stale dostosowuje swoją prędkość, by utrzymać pożądany poziom temperatury. Ponadto, dzięki większemu zakresowi sterowania mocą oszczędza więcej energii niż konwencjonalna sprężarka.
 
Szybkie Chłodzenie
Klimatyzator LG zaczyna szybko schładzać powietrze, wykorzystując zakres szybkiego chłodzenia z DUAL Inverter Compressor™, dzięki czemu wydmuchuje powietrze dalej i chłodzi szybciej pomieszczenie.
 
Sprawdzaj Zużycie Energii
Smukły i nowoczesny design klimatyzatora LG ułatwia instalację. Jego czyszczenie jest bardzo proste dzięki wysuwanemu filtrowi EZ. Duży, wyświetlacz jest idealny do wygodnego sprawdzania zużycia energii.
 
Cicha Praca
Klimatyzator LG generuje niski poziom hałasu, dzięki unikalnemu, skośnemu wentylatorowi i nowej sprężarce DUAL.
 
Szybka, prosta instalacja
LG DUALCOOL jest zaprojektowany tak, by jego instalacja była łatwa i szybka. Niezależnie od miejsca i liczby osób instalujących.
 
Pionowa 6-stopniowa kontrola szczelin
Użytkownik ma do wyboru sześć gotowych ustawień łopatki, które skierują chłodne powietrze w odpowiednim kierunku.
 
Automatyczne czyszczenie
Funkcja dokładnego czyszczenia uniemożliwia gromadzenie się bakterii i pleśni na wymienniku ciepła, zapewniając przyjemniejsze i bardziej komfortowe warunki.
 
Comfort Sleep
Tryb Comfort Sleep zapewnia idealne warunki do snu poprzez automatyczną regulację trzech różnych funkcji (niebezpośredni nadmuch, 7-godzinne ustawienie wyłączenia, delikatny podmuch i logika czasu snu).
 
Jet Dry
Technologia Jet Dry doskonale sprawdza się w miejscach o wysokiej wilgotności, eliminując wilgoć i zapewniając świeże powietrze w pomieszczeniu.
 
Szybkie nagrzewanie
Funkcja Auto Swing reguluje przepływ powietrza w czterech kierunkach zależnie od warunków panujących w otoczeniu oraz umożliwia optymalne rozprowadzanie ciepłego powietrza i szybkie nagrzewanie pomieszczeń.
 
W przypadku zakupu towaru bez usługi montażu przez naszą firmę, zgodnie z ustawą z dnia 15-tego maja 2015 r. o substancjach zubażających warstwę ozonową oraz o niektórych gazach cieplarnianych (Dz. U. poz. 881 oraz z 2016 r. poz. 1579 i 1948), znowelizowaną w dniu 12 lipca 2017 r. (Dz. U. poz. 1951) po zakupie klient będzie zobowiązany wypełnić oświadczenie wraz z podaniem nr certyfikatu F-Gaz instalatora. W przypadku braku oświadczenia w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy nie będziemy mogli zrealizować takiego zamówienia. Oświadczenie zostanie dostarczone klientowi drogą mailową.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 570... 570400004Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry