Kierownik Oddziału praca stacjonarna w Kraśniku

Szczegóły ogłoszenia

Kierownik Oddziału
 praca stacjonarna w Kraśniku

Podstawowe obowiązki:
  • kierowaniem odziałem firmy,
  • negocjowanie warunków i umów handlowych,
  • rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,
  • nadzorowanie prac oraz organizowanie szkoleń,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • sporządzanie raportów, analiz oraz zestawień dotyczących funkcjonowania oddziału,
  • realizacja celów sprzedażowych, jak również nadzór nad powierzonymi zadaniami,
  • współpraca z Klientami zewnętrznymi firmy, tj. dostawcami i odbiorcami,
 Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • mile widziane poprzednie doświadczenia w charakterze kierownika oddziału,
  • mile widziana znajomość programu sprzedażowego WF Mag,
  • odpowiedzialność, komunikatywność,
  • zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków,
  • skrupulatność i i umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.
 Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca od pon. - pt. w godz. 08:00-15:00, wynagrodzenie 4000-4500brutto.
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl
Pełne ogłoszenie dostępne na stronie https://obpon.pl/article/203087/show.html

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.