Szczegóły ogłoszenia

GP PLAST Sp.z o.o.
w związku z intensywnym rozwojem zatrudni osobę na stanowisku:
Kierownik Magazynu
Miejsce pracy: Morąg

Twoje przyszłe zadania:
- organizacja pracy magazynu zgodnie z przyjętymi procedurami, normami, przepisami,
- realizacja procesów magazynowych w oparciu o system WMS
- kontrola prawidłowości obiegu dokumentów magazynowych,
- planowanie, nadzorowanie i koordynowanie sprawnego przepływu materiałów wewnątrz magazynu,
- zarządzanie pracą podległego zespołu ,motywowanie i rozwijanie zespołu oraz egzekwowanie wyznaczonych celów,
- wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie procedur i pracy magazynu.

Czego od Ciebie oczekujemy:
- wykształcenia powiązanego z obszarem dystrybucji / logistyki / transportu / produkcji,
- doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika magazynu w firmie produkcyjnej,
- bardzo dobrej znajomości procesów magazynowych oraz systemów WMS
- umiejętności poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- uprawnień do obsługi wózka widłowego.

Co możemy Ci zaoferować:
- pełną wyzwań pracę w innowacyjnej firmie,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.