Kierowca kat. B - Kędzierzyn Koźle

Szczegóły ogłoszenia

GRUPA KAPITAŁOWA „SPECJAŁ”

Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko:

Kierowca kat. B

Oddział Kędzierzyn Koźle

ul. Piastowska 40

Obowiązki na stanowisku:

- dystrybucja artykułów spożywczych zgodnie z wyznaczonymi trasami,

- obsługa sklepów spożywczych w tym rozładunek dostaw, odbieranie zwrotów i reklamacji, obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej, bieżąca obsługa pojazdu.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B,

- karta kierowcy, uprawnienia na przewóz rzeczy,

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

- mile widziane doświadczenie w transporcie artykułów FMCG,

- dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność.

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie jednozmianowym,

- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),

- ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,

- dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl,

- zapewniamy cykl szkoleń z obszaru logistyki w systemie e-learningowym,

- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: angelika.kidacka@specjal.com.pl

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)."

Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.