KIEROWCA C+E – wywrotka – kampania cukrowa – Magdeburg

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1 lub praca bez systemu,
Rodzaj naczepy: wywrotka
Wynagrodzenie: stawka godzinowa 10 € brutto + diety + dodatki + premie
Miejsce pracy: Magdeburg, Sachsen-Anhalt, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu wywrotka,
  • przewóz buraków cukrowych w różnych odległościach, z pól do pobliskich cukrowni

Warunki zatrudnienia:
  • praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,
  • zatrudnienie na dwie zmiany: dzienną oraz nocną,
  • praca na czas trwania kampanii od września do grudnia lub stycznia,
  • bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych przy bazie firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • stawka godzinowa 10 € brutto + diety 8 € netto,
  • dodatek za wykonane kółka, ok. 300 € netto miesięcznie,
  • premia za bezszkodową jazdę 100 € miesięcznie,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w transporcie z obsługą wywrotki,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w rolnictwie oraz przy tego typu kampaniach

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.