KANGEN LIVING WATER urządzenie do uzdatniania wody

Szczegóły ogłoszenia

KANGEN LIVING WATER to niezwykle wydajne urządzenie do uzdatniania wody w Twoim kranie. 
      Zaawansowany system budowy urządzenia składającego się aż z sześciu wkładów gwarantuje najwyższą jakość wody co potwierdza atest PZH (Państwowy Związek Higieny), który posiadamy od kilku lat. KANGEN LIVING WATER to wieloletni lider sprzedaży urządzeń do uzdatniania wody w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Zaufanie naszych klientów oraz ciągły wzrost sprzedaży, pozwolił firmie KANGEN na rozpoczęcie sprzedaży oraz serwisowanie urządzeń również w Polsce. 
 
BUDOWA URZĄDZENIA :
 
-WKŁADY WSTĘPNE- piankowe wkłady wstępne, które oczyszczają wodę z osadów stałych takich jak mikropiasek, rdza i inne aż do 20 mikronów. Oprócz oczyszczania pozwala to na trzykrotne przedłużenie żywotności wkładu osmotycznego co przekłada się pozytywnie na koszty eksploatacji rewitalizatora KANGEN LIVING WATER. 
 
-AKTYWNY WĘGIEL- aż dwa super wydajne wkłady z aktywnym węglem, które usuwają odór wody kranowej oraz chlor, który jest szkodliwy dla zdrowia. 
 
-ODWRÓCONA OSMOZA- membrana osmotyczna, która usuwa 99,9% zanieczyszczeń takich jak: metale ciężkie, pestycydy, wirusy, bakterie i inne zanieczyszczenia organiczne oraz nieorganiczne. Jest to najskuteczniejszy sposób oczyszczania wody w warunkach domowych oraz przemysłowych, od dawna używany przez wojsko oraz straż pożarną do uzdatniania wody w terenie. 
 
-MINERALIZATOR JONIZUJĄCY- po oczyszczeniu wody membraną osmotyczną musimy pamiętać o tym, że woda jest oczyszczona ale nie zdatna do picia, ponieważ jest pozbawiona składników mineralnych. Dlatego rewitalizator KANGEN LIVING WATER posiada wbudowany wkład mineralizujący dzięki czemu woda zawiera aż siedem minerałów tj. WAPŃ, MAGNEZ, ŻELAZO, SÓD, LIT, POTAS, SELEN. 
 
DLACZEGO KANGEN LIVING WATER? 
 
Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń poprawiających jakość wody różnej jakości od filtrów dzbankowych przez filtry kapilarne, zwykłe filtry osmotyczne na zmiękczaczach wody kończąc.
PAMIĘTAJMY, ŻE ZDROWA WODA TO NIE TYLKO OCZYSZCZANIE !! Oprócz usuwania zanieczyszczeń ważne jest nadawanie wodzie odpowiednich parametrów. Firma KANGEN gwarantuje nie tylko wodę zdatną do picia ale również bogatą w minerały ale to nie wszystko! 
 
KANGEN LIVING WATER to również: 
 
+ zasadowe pH aż 9,2 
 
+ zmniejszony potencjał REDOX, czyli lepsza wchłanialność wody i minerałów do organizmu
 
+ NISKIE KOSZTY EKSPLATACJI w porównaniu do konkurencji przez zastosowanie super wydajnych wkładów (serwis tylko raz w roku!) 
 
+ WYGODA. Darmowy montaż wykonany przez certyfikowanego technika, DARMOWE telefoniczne wsparcie polegające na co rocznym przypomnieniu o niezbędnym serwisie oraz wsparcie merytoryczne w postaci infolinii dostępnej dla każdego klienta w celu rozwiania wątpliwości oraz wyjaśnieniu właściwości zdrowotnych wynikających z picia wody KANGEN LIVING WATER. 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 694... 694320490Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry