Inżynier budowy robót elektrycznych

Szczegóły ogłoszenia

Opis stanowiska
  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • opracowywanie harmonogramów prac prowadzonych budów
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • nadzór nad technologią wykonywanych prac
  • nadzór i koordynowanie prac ekip budowlano - montażowych
  • analiza i rozliczanie kosztów prowadzonych budów
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • umiejętność obsługi programów: AutoCAD oraz MS Office w szczególności programu Excel
  • znajomość programu kosztorysowego Norma, Zuzia
  • umiejętność przygotowywania ofert i prowadzenia negocjacji z dostawcami i podwykonawcami
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność
  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP "E" i "D"
  • mile widziane uprawnienia budowlane, prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez firmę
Oferujemy
  • umowa o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień
  • uczestniczenie w ciekawych projektach
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • zakwaterowanie przy terenie budowy
Forma kontaktu
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres krewucka@pujarex.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 888 919 555. W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
Więcej ofert pracy na www.pujarex.pl

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych