W związku z rozpoczętą inwestycją (okres min 36 m-cy) poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Giżycko
OPIS STANOWISKA:
Organizacja placu budowy
Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy
Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót
Udział w procesie ofertowania i przygotowaniu budżetu kontraktu
Udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców
Zamawianie materiałów niezbędnych do prowadzenia robót
WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe/średnie budowlane lub student budownictwa,
Doświadczenie na budowie będzie atutem, ale nie jest niezbędne,
Umiejętność pracy w zespole,
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
Skuteczność w realizacji celów, terminowość,
Znajomość obsługi komputera, w tym CAD
Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym,
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz możliwość awansu,

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku Aplikuj, w temacie maila wpisując nr referencyjny.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych