iNWESTYCJA Kamienica (2 Budynki) w centrum Kościana

Szczegóły ogłoszenia

KAMIENICA W SAMYM CENTRUM KOŚCIANA| DZIAŁKA 1410 m2| NAJLEPSZA LOKALIZACJA| 2 BUDYNKI 475 m2 + PIWNICA + PODDASZE+GARAŻ | 
Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntowa o powierzchni 1410m2 wraz z zlokalizowanymi na jej ternie dwoma budynkami mieszkalnymi.

Zobacz nowoczesną prezentacje nieruchomości:
1. Film z okolicy z drona - https://www.youtube.com/watch?v=6526hMlHYm4&t=47s
2. Ujęcia   wnętrz - Film You Tube-  https://www.youtube.com/watch?v=TvcieZ02Wk8
3. Profesjonalne Fotografie i więcej szczegółów- https://www.euro-dom.co/oferty/sprzedaz/

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w Kościanie w najlepszej lokalizacji w mieście. Znajduje się ona w starej zabytkowej części miasta przy ulicy Strzeleckiej. W odległości 200 m znajduje się rynek i ścisłe centrum miasta. Jednocześnie wzdłuż bocznej granicy znajduje się piękny pas zieleni parkowej wraz z szerokim ciągiem spacerowym przebiegającym przy kanale Obra. 

BUDYNEK  FRONTOWY
Budynek usytuowany jest we frontowej części nieruchomości. Znajduje się on w zabudowie zwartej z innym budynkiem oraz małym pawilonem handlowym, usytuowany przy ulicy Strzeleckiej. W budynku na parterze znajduje się nowo wyremontowana kawalerka oraz lokal mieszkalny. Piętro budynku (7 pokoi) zostało zaadoptowane na noclegi dla pracowników wraz z łazienkami i aneksami kuchennymi. Budynek trzykondygnacyjny  (parter, piętro, oraz poddasze), całkowicie podpiwniczony. Piwnica składa się z 5 pomieszczeń. Dodatkowo do budynku przynależy lokal użytkowy oraz garaż na 2 samochody. Od ulicy Strzeleckiej nad wejściem na poziomie piętra znajduję się balkon. Powierzchnia budynku to około 253 m2 + piwnica + poddasze + garaż. 

BUDYNEK USYTUOWANY W GŁĘBI NIERUCHOMOŚCI
Obiekt usytuowany jest bezpośrednio za budynkiem mieszkalnym, prostopadłe do niego pomieszczenia zostały częściowo wyremontowane i przeznaczone jako kwatery pracownicze. W jednym z pomieszczeń będącym pozostałością po byłej piekarni znajduje się unikalny duży piec piekarski. Budynek dwukondygnacyjny (parter i piętro) zwieńczony płaskim jednospadowym dachem. Na piętrze również znajdują się kwatery pracownicze. W budynku zostały wymienione instalacje, rozbudowana instalacja c.o , zostały wygładzone i pomalowane ściany oraz wymienione podłogi. 
W zwartej zabudowie z budynkiem mieszkalnym znajduje się niepodpiwniczony budynek parterowy. Służył on kiedyś jako pomieszczenia gospodarcze. Aktualnie został również zaadoptowany jako kwatery pracownicze z osobnymi łazienkami, kuchnią oraz bezpośrednim wejściem do budynku mieszkalnego.  Łączna powierzchnia to 222m2.

ATUTY:
- niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja mimo ścisłego centrum położona jest przy pasie zieleni z ciągiem spacerowym.
-  Duży ogród (jest to idealne miejsce na ogródki letnie) 
-  Lokale zaadoptowane jako noclegi dla około 50 osób.
-  Duża piwnica 
-  Poddasze możliwe do zagospodarowania.

STAN PRAWNY- pełna własność, jeden właściciel

KONTAKT
Krystian Lubański
tel. 536-252-366
k.lubanski@euro-dom.co

EURO-dom.CO
Biuro Obrotu Nieruchomościami
os. Rzeczypospolitej 1; 61-397 Poznań
tel/fax (+48)61-639-33-61
www.euro-dom.co

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 536... 536252366Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry