Interesujący lokal na działalność, Debrzno !

Szczegóły ogłoszenia

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży lokal o powierzchni użytkowej 140 m2, znajdujący się w miasteczku Debrzno, w powiecie człuchowskim, w południowej części województwa pomorskiego.
 
Budynek mieści się na działce o powierzchni 448 m2, schludnie i czysto zagospodarowanej, z żywopłotem, zielonym trawnikiem i pięknymi świerkami.
 
Stan nieruchomości bardzo dobry, a w skład jego wchodzi: część sklepowa, część barowa, korytarz, dwa magazyny, dwie toalety oraz dwa wc. Jest możliwość ingerencji w strukturę pomieszczeń, gdyż pomiędzy pomieszczeniami mamy ścianki działowe.
 
Na podłogach glazura oraz terakota, budynek ocieplony z zewnątrz, dodatkowo wejście z tyłu, od zaplecza, bardzo potrzebne przy wszelkiego rodzaju dostawach. Podjazd utwardzony płytami, możliwość manewru dla dużych aut dostawczych. Z przodu posesji taras z ławkami oraz stołami.
 
Na dachu- papa, ogrzewanie gazowe, możliwość alternatywy ( jest przyłącze z pobliskiej spółdzielni mieszkaniowej).
 
W budynku mamy zamontowane dwa wysokiej jakości klimatyzatory powietrza, w cenie również widoczne na zdjęciach lady chłodnicze i masarnicze oraz wyposażenie baru, łącznie z zlewozmywakiem.
 
Obecnie mieści się tutaj stale funkcjonujący sklep spożywczy oraz lokal gastronomiczny pod różnego rodzaju imprezy zamknięte dla potencjalnych chętnych (urodziny, imieniny, jubileusze).
 
Dużym atutem jest parking przed budynkiem na co najmniej 10 aut. Nieruchomość bowiem znajduje się przy głównej ulicy Debrzna, wzdłuż ciągu pieszo- rowerowego. W najbliższym sąsiedztwie osiedle bloków mieszkaniowych, stadion piłkarski, zawsze z liczną rzeszą widzów, przedszkola, żłobek oraz niedaleko szkoła podstawowa.
 
Miejsce to od zawsze utożsamiane jest z placówką spożywczą, znaną miejscowym mieszkańcom. Kiedyś był tu sklep Gs Sch Samopomoc Chłopska, idealnie nadaje się na kontynuację branży FMCG pod szyldem znanej sieci typu Żabka, Lewiatan bądź Groszek. Z powodzeniem funkcjonowałaby tu siłownia, salon kosmetyczny lub fryzjerski. Można by rzec, że nic nie ogranicza możliwości rozwojowych i prowadzenia w tym miejscu dowolnej działalności.
 
Miasto Debrzno liczy sobie ponad 5 tysięcy mieszkańców. Leży na pograniczu trzech województw: kujawsko- pomorskiego, wielkopolskiego i w pomorskim właśnie. W pobliżu lasy oraz piękne jeziora. Do powiatowego Człuchowa mamy 18 km, do Złotowa około 15 km, do Sępólna Krajeńskiego 25 km.
 
Znakomita lokalizacja przy zaludnionym osiedlu, idealna powierzchnia lokalu, parkingi oraz podjazd tak potrzebne przy różnych formach działalności, rozsądna cena !!
 
www.chbn.pl
 
nr oferty: 133-2019

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 720... 720332233Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry