INSTALACJE I ZBIORNIKI NA GAZ PŁYNNY LPG PROFESJONALNI

Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy w sprzedaży zbiornik fabrycznie nowy na gaz 2 700 Litrów naziemny, polskiego producenta już od 6500,00 zł. brutto - TYLKO przy zamówieniu w naszej firmie zbiornika z kompletną instalacją doprowadzającą do domu, firmy, agrobiznesu (kurniki, suszarnie, tuczarnie itp.) lub innego obiektu.

W ofercie posiadamy również inne pojemności zbiorników 4850, 6400 i 9200 w wersji naziemnej, podziemnej lub łączone.

Od 2011 roku zajmujemy się sprzedażą zbiorników, montażem nowych instalacji oraz wymianą dzierżawionych zbiorników gazu LPG.
Przeprowadzamy całą inwestycję od początku do końca.
W naszych działaniach zapewniamy tylko bezpieczne rozwiązania i odpowiadamy za swoją pracę. Do budowy instalacji gazu dostarczamy armaturę najwyższej jakości gwarantującą niezawodne i długoletnie użytkowanie. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny łącznie ze wszystkimi usługami dotyczącymi eksploatacji zbiornika.
Mając na względzie bezpieczeństwo, jakość oraz estetykę oferowanych usług nie korzystamy z firm zewnętrznych do wykonania montażu sprzedanych instalacji i zbiorników.Szczególną uwagę przywiązujemy do przeprowadzenia rzetelnych badań wykonanych przez nas instalacji pod względem szczelności, wytrzymałości oraz sprawności działania.
Możemy pochwalić się wieloma realizacjami, referencjami od zadowolonych klientów, świadectwami i certyfikatami do realizacji wszelkiego typu inwestycji gazowych LPG.
Posiadamy własny wysokiej jakości sprzęt , samochody specjalistyczne z HDS pozwalające na dostawę i ustawienie zbiorników niemal wszędzie , gdzie jest to dozwolone.

Zapraszamy do współpracy, gwarantując obsługę i wykonanie na najwyższym poziomie.
W odpowiedzi na potrzeby klientów posiadania własnych i niezależnych instalacji na gaz płynny - stworzyliśmy wysoce konkurencyjną ofertę umożliwiającą posiadanie zbiornika na gaz bez konieczności wiązania się długoletnimi umowami z dystrybutorami gazu i ponoszenia wysokich opłat dzierżawnych i wymuszonych umowami wysokich cen gazu. Dzięki rozwiązaniom jakie proponujemy nasi klienci mają możliwość obniżenia kosztów rocznych kosztów ogrzewania nawet o 30-40% w stosunku do zbiorników dzierżawionych.
W przypadku zainteresowania zbiornikiem i instalacją jakiegokolwiek typu z naszej oferty, doradzimy jaki zbiornik będzie odpowiedni zarówno ze względu na cechy użytkowe jak i lokalizację. Każdorazowo możemy dokonać drobiazgowej wyceny inwestycji na piśmie.
- wskażemy dogodną lokalizację zgodną z przepisami prawa budowlanego,
- możemy wykonać projekt instalacji zewnętrznej ,a także wewnętrznej,
- pomożemy przygotować niezbędną dokumentację formalną do uzyskania pozwoleń,
- podpowiemy jak uzyskać dofinansowanie z programu dopłat "Czyste Powietrze"
- oferujemy możliwość zakupu na raty
- doradzimy jak zamienić zbiornik dzierżawiony na własny, oraz dokonamy demontażu starego zbiornika i zamontujemy nowy , i przepompujemy gaz jeśli trzeba będzie
- gwarancja 24 miesiące - serwis 24 / dobę w wypadku awarii

Wykonaliśmy i wykonujemy instalacje głównie na terenie województw:
Zachodniopomorskiego / Pomorskiego / Wielkopolskiego / Kujawsko-Pomorskiego
Nie wstydzimy się swojej pracy i z chęcią podamy gdzie najbliżej Państwa możecie zobaczyć zrealizowaną przez nas inwestycję.

Zapraszam do kontaktu
codziennie pon.-pt. pomiędzy 8.00 - 21.00
KLARONGAZ - ZBIORNIKI NA WŁASNOŚĆ
Doradca Handlowy
tel. +48 887 887 992

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 887... 887887992Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry