JESTEŚMY FUNDACJĄ, która od 1990 roku działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, wspierając ich w świadomym zarządzaniu swoim potencjałem na rynku pracy. Nasze działania prowadzimy w siedmiu Oddziałach i sześciu Filiach, zlokalizowanych w trzynastu województwach na terenie Polski. Od 2004 roku prowadzimy Agencję Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (certyfikat 947 i 947/1a), która wspiera pracodawców w realizacji kompleksowych procesów szkoleniowych i rekrutacyjnych, mających na celu zatrudnienie pracowników z niepełnosprawnościami, zarządzanie zespołem różnorodnym, wdrażanie i optymalizację projektów z obszaru CSR.
#AKTYWUJPRACĘ ROZWIJAJ SWOJĄ KARIERĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA I PRACUJ Z PASJĄ
Zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych obiektów budowlanych oraz sporządzanie protokołów pokontrolnych w zakresie robót budowlanych
  • prowadzenie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań remontowych i inwestycyjnych w zakresie robót budowlanych
  • opracowanie opisu przedmiotu zamówienia, projektów umów, szacowanie wartości zamówienia oraz innych niezbędnych dokumentów, dotyczących przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień na wyłonienie wykonawców zadań remontowych i inwestycyjnych , -współudział w opracowywaniu planu zadań remontowych i inwestycyjnych na dany rok
  • sporządzanie wniosków remontowych i inwestycyjnych na dany rok w zakresie robót budowlanych
  • udział w odbiorach częściowych, końcowych oraz przekazywanie do użytku remontowanych i modernizowanych obiektów,
  • merytoryczna kontrola i opis faktur, rozliczanie budowy i kompletowanie dokumentów odbiorowych
  • współpraca z Działem Administrowania Nieruchomościami i Konserwacji w zakresie prac konserwacyjno
  • naprawczych dotyczących robót budowlanych
Wymagania:
  • posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (projekt aktywizacji zawodowej)
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowlanym
  • posiadasz uprawnienia budowlane do kierowania robotami specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń
  • przynależysz do właściwej Izby Inżynierów Budownictwa
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań remontowych i inwestycyjnych oraz przeprowadzaniu okresowych przeglądów technicznych obiektów budowlanych w zakresie robót budowlanych
  • obsługujesz pakiet MS Office oraz znasz program kosztorysowy NORMA-PRO, mile widziana znajomość programu AUTOCAD
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B i wyrażasz zgodę na używanie własnego samochodu do celów służbowych
  • jesteś sumienny, samodzielny, komunikatywny i potrafisz reagować na pojawiające się problemy, posiadasz dobrą organizację pracy własnej i współpracy w zespole
Oferujemy:
  • racjonalne usprawnienia (min. specjalistyczne oprogramowanie komputerowe, dostosowanie miejsca pracy itp.)
  • dodatki motywacyjne do kwoty 600,00 zł netto (wypłacane przez 3 m-cy)
  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • stabilne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do wypoczynku, wydarzeń kulturalnych
  • kartę Multisport

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.