INDYWIDUALNE LEKCJE RYSUNKU - Kraków i okolice

Szczegóły ogłoszenia

INDYWIDUALNE LEKCJE RYSUNKU - Kraków i okolice
Student 3 roku Architektury udzieli lekcji rysunku z dojazdem do uczniaZajęcia indywidualne dla początkujących i zaawansowanych 
 1. Rysunek architektoniczny - perspektywiczny
 2. Rysunek martwej natury
 3. Rysunek z wyobraźni
 4. Rysunek i malarstwo krajobrazu i miast + możliwa praca w plenerze
 5. Rysunek wybranych obiektów, przedmiotów i małej architektury
 6. Rysunek artystyczny - w wybranych technikach
 7. Rysunek techniczny - budowlany - rozwijanie umiejętności planowania i odczytywania projektów i prezentowania ich w przestrzeni 
 8. Pomoc w budownictwie ogólnym
 9. Pomoc w obsłudze programów graficznych 3D i 2D oraz modelowaniu
Jestem studentem 3 roku kierunku: Architektura i Urbanistyka. Mam wieloletnie doświadczenie w rysunku, odbyłem wiele kursów, szkoleń i prywatnych lekcji w tej dziedzinie. Mam za sobą setki wykonanych prac artystycznych, szczególnie w dziedzinie rysunku architektonicznego i przygotowań do egzaminów na dany kierunek. Dodatkowo rekreacyjnie rozwijam się w oparciu o przyszły zawód, wymagający dużej wyobraźni. Pomagam zrozumieć jak działa przestrzeń, oraz jak ją poprawnie rozumieć w kontekście proporcji, zasad działania perspektywy i światłocienia, kompozycji, techniki wykonywania dzieła. Wszystko to zawieram w indywidualnym odejściu do umiejętności oraz oczekiwań danego ucznia. Oferty udzielam w oparciu o długą praktykę pracy z młodzieżą w różnych dziedzinach. Na zajęciach poruszam wszechobecne w sztuce kwestie, wzbudzając przestrzenne myślenie i pobudzając kreatywność - poprzez odniesienia do sztuki historycznej i współczesnej realizując je z uczniem według zaobserwowanego u niego systemu myślenia i jego woli.
Uczeń zdobędzie wiedzę w zakresie:
 • Wszelkiej praktyki dotyczącej zagadnień perspektywy, dowie się jak działa przestrzeń, w jaki sposób można nią manipulować i oddziaływać na odbiorcę w rysunku, pojmie zasady konstruowania różnych obiektów w przestrzeni oraz sposobów ich przedstawiania w różnorodny sposób, w zależności od kątu patrzenia, proporcji itd. 
 • Kadrowania i planowania - Są to niezbędne zagadnienia, które pozwolą zrozumieć jak funkcjonuje kompozycja - najważniejszy punkt w poszukiwaniu harmonii i własności danego dzieła. To ona pomaga zrozumieć jakie jest przeznaczenie rysunku i intencja twórcza. 
 • Uwzględniania światłocienia -( szraf i wypełnienie ) - uczeń opanuje praktyczne umiejętności nakładania waloru na rysunek w różnych technikach - zarówno cienia własnego jak i rzuconego. Dowie się jak przestawiać odpowiednie materiały - takie jak szkło, metal, cegła, drewno itd. oraz prezentować powierzchnie nieokreślone kształtem - takie jak woda czy niebo.
 • Rysowania budynków, przestrzeni miejskich, parków i natury, martwej natury, rysowania z wyobraźni w wybranych ramach czasowych.
Kontakt: 
Tel. 535137527
Mail: artist99@op.pl 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 535... 535137527Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
 • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry