HIT doniczki spinane do uprawy POMIDORÓW

Szczegóły ogłoszenia

Nasze Doniczki / pierścienie SPINANE wykonane są z folii PCV (polichlorek winylu) pochodzącej z RECYKLINGU. Polichlorek winylu jest odporny na działanie kwasów, a nawet rozcieńczonych wodorotlenków, alkoholi, benzyny, olejów i wielu innych. Posiada on doskonałą odporność na korozję, dużą wytrzymałość mechaniczną i zdolności izolacyjne. Dlatego jako producent możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości produkt wyróżniający się na tle konkurencji

Nasze donice efektywnie poprawiają wzrost systemu korzeniowego roślin, tworzące duży system korzeniowy. Sadzonki wysadza się do gruntu wraz z osłonkami. Nasze cylindry spinane pozwalają na uzyskanie naturalnego układu korzeni sadzonek bez ich deformacji. Zapewniają one silny wzrost oraz dobry system korzeniowy, dzięki temu roślina jest silna i zbilansowana. Sadzenie przy użyciu doniczek spinanych nie powoduje naruszenia delikatnego systemu korzeniowego.

Zaletą pierścieni jest oszczędność miejsca, gdyż po złożeniu zajmują go niewiele, a także mniejsze ryzyko uszkodzenia korzeni, gdyż przed sadzeniem rozsady na miejsce stałe pierścień się rozpina, nie naruszając systemu korzeniowego

[Pierścienie DONICZKi spinane uprawa 20x20 -10szt Długość 20 cm]

Cylindry do sadzenia, przy wzroście roślin powodują szybsze kwitnienie i plonowanie poprzez ściąganie promieni słonecznych na bryłę korzeniową, Zapobiega również przedostawaniu się owadów w korzenie roślin.

Zastosowanie w początkowej fazie wzrostu w ziemi pierścienia otaczającego szyjkę korzeniową jest całkowicie racjonalne i potrzebne w przypadku gdy w ziemi "grasuje Turkuć Podjadek

Jak zapewne Państwo wiecie rośliny czy warzywa lepiej rosną w doniczkach bez dna. Skręcanie się korzeni to jeden z głównych problemów w produkcji roślin w pojemnikach.

Owalny kształt oraz brak dna w naszych produktach pozwala na swobodny rozwój korzeni. Korzenie po przerośnięciu w dół zaczynają tworzyć jakby "stopę" (oczywiście muszą stać na warstwie podłoża). Takie sadzonki ładnie rosną i szybko się przyjmują po zasadzeniu.

Produkt idealny przy uprawie: pomidorów, ogórków, papryki, bakłażanów, chilli, melonów, chryzantem, metodą RING CULTURE w której rośliny tworzą dwa odrębne systemy korzeniowe, korzenie pochłaniające wodę oraz korzenie żerujące. Metoda ta polega na użyciu doniczek bez dna umieszczonych w worku i wypełnionych kompostem.

Wygodne w transporcie i przechowywaniu; wykorzystywane do produkcji rozsady (wysiewu, pikowania). Wykonane z folii PCV, trwałe i elastyczne.

Uprawa w cylindrach jest łatwiejsza, bo łatwiej podlać i cylindry mają mniejszą powierzchnię parowania - tylko od góry co powoduje, że zmniejsza się wilgotność w tunelu, a to ogranicza choroby grzybowe. Dodatkowo uprawa w cylindrach umożliwia wcześniejszy start w tunelu nie ogrzewanym, bo już w połowie kwietnia można posadzić pomidory w cylindrach, które można zestawić gęsto i nad pomidorami zbudować konstrukcję na okrycie Agro włókniną w razie przymrozków. Powietrze szybciej ogrzewa ziemię w cylindrze niż ziemie w gruncie, temperatura w takim cylindrze jest o kilka stopni większa niż normalnie i pomidor lepiej rośnie.

Papryka ma spore potrzeby jeśli chodzi o zapotrzebowanie w składniki pokarmowe zawarte w glebie. Jeżeli jesienią nie dajemy obornika w trakcie uprawy wskazane jest wspomaganie rośli nawozami mineralnymi. Dzięki temu rośliny budują mocne krzaki i kwitną.

[Pierścienie DONICZKi spinane uprawa 20x20 -10szt Szerokość 20 cm]

Odpowiednia rozsada jest podstawą udanej uprawy. Metoda ta pozwala przyspieszyć termin zbiorów i skrócić okres wzrostu nawet o 40 dni. Rośliny uprawiane z rozsady dają lepszy plon, a termin dojrzewania owoców przypada na najcieplejsze miesiące. Najlepsza jest rozsada uprawiana w pojedynczych doniczkach, rośliny rosnące w wielodoniczkach z reguły są mniejsze, a uprawiane w podłożu z tzw. rozsady rwanej dłużej się przyjmują. Idealne do rozsady i uprawy są spinane cylindry, których kształt pozwala na swobodny rozwój korzeni.

[Pierścienie DONICZKi spinane uprawa 20x20 -10szt EAN 5908312557142]

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z foli PCV

Nasze opaski produkujemy z folii PCV, które dzięki temu są trwałe i elastyczne. Stosowany przez nas system spinania zapewnia najlepszą wytrzymałość oraz łatwość i szybkość składania i rozkładania.

Dzięki możliwości złożenia na płasko, są one wygodne w transporcie, przechowywaniu i magazynowaniu, oraz nadają się do wielokrotnego użytku.

Zapraszamy do współpracy hurtownie oraz wszystkie firmy zainteresowane naszymi produktami. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny rozmiar na indywidualne zamówienia

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 535... 535352093Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry