GRAFIK KOMPUTEROWY / Projekty / Logo / Wizytówki

Szczegóły ogłoszenia

Dzień dobry!

Stworzę wizerunek Twojej firmy od podstaw, kompleksowo i profesjonalnie.
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, poświęcam 100% czasu aby każdy klient był zadowolony i otrzymał projekt w jak najkrótszym czasie.

Miło mi będzie Ci pomóc! :)

Czym się zajmuję?

--- LOGO ---

Logo jest najsilniejszym narzędziem. Powinno być proste, chwytliwe, kojarzące się z branżą i łatwo zapadać w pamięci – jednym słowem – rozpoznawalne.

---PLAKATY---

Plakat powinien przede wszystkim przyciągnąć uwagę odbiorcy – być czytelny, przekazać szybko informację i zachęcić do skorzystania z oferty.

--- BILLBOARDY ---

Billboard jest specyficznym nośnikiem reklamy. W ciągu kilku sekund jego przekaz musi dotrzeć do obiorcy. Sprawię, że będzie on skuteczny i pozytywnie zapamiętany.

--- WIZYTÓWKI ---

Wizytówka przekazywana jest na pierwszym spotkaniu z klientem. Powinna dumnie prezentować Twoją firmę i nie dać o sobie zapomnieć.

--- KATALOGI / FOLDERY / ULOTKI ---

Katalogi, foldery i ulotki – przejrzysta i przemyślana treść, grafika spójna z wizerunkiem firmy – wszystko po to, aby przekonać do swojej oferty.

--- KOSZULKI ---

Kompleksowo – od projektu odzieży/koszulek/toreb, przygotowaniem do druku, separacją kolorów, wybraniem techniki i rodzaju materiału po gotowy produkt.

--- KSIĘGI ZNAKU ---

Jeśli Twoje logo pojawia się na różnych miejscach i drukowane jest przez różne drukarnie – księga znaku jest Twoim “MUST HAVE”. Zawsze musi wyglądać perfekcyjnie.

--- BANERY ---

Banery to bardzo uniwersalny nośnik. Można je umieścić praktycznie wszędzie. Zadbam aby komponował się jak najlepiej i wyglądał profesjonalnie.

--- ROLLUP’Y ---

Rollup wykorzystywany jest m.in. na prezentacjach, targach, spotkaniach, różnych wydarzeniach – zabierzesz go wszędzie ze sobą i w każdym miejscu będzie przyciągał wzrok.

--- PAPIERY FIRMOWE ---

Umowy, faktury czy inne dokumenty firmowe – przekazując dokument klientowi Twoja firma będzie prezentować się profesjonalnie.

--- OPAKOWANIA ---

Wykonuję projekty opakowań i etykiet z możliwością zlecenia ich wydruku na gotowych produktach, aby na każdej półce prezentowały się z najlepszej strony.

--- WEKTORYZACJA ---

Wiele drukarni wymaga pliku w krzywych/wektorze. Obrabiam logotypy i inne grafiki nawet z niskiej rozdzielczości na grafikę wektorową.

--- SOCIAL MEDIA ---

Tworzę skuteczne grafiki do social media – mają bardzo dużą moc, ale trzeba potrafić przebić się spośród setek szybko przewijanych postów.

--- OBRÓBKA ZDJĘĆ ---

Szare i smutne zdjęcia? Produkty na brzydkim tle, nie wyglądają profesjonalnie? Może zdjęcie posiada zbędne elementy? Na wszystkie problemy coś zaradzę.

--- STRONY WWW ---

Odświeżę grafikę na twojej stronie. Z każdym rokiem pojawiają się nowe trendy. Brak zmian, grafiki z lat ’90 świadczą o zaniedbaniu strony – więc może też firmy?

--- I WIELE INNYCH USŁUG GRAFICZNYCH ---

Potrzebujesz czegoś innego, nieszablonowego, nietypowego, oryginalnego – zapytaj – zapewne będę mógł Ci w tym pomóc.

Zapraszam do kontaktu:

aleksander(małpa)cfb.pl

PORTFOLIO

www.aleksanderkepa.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 728... 728580590Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry