Grafik komputerowy / Projekty graficzne / Ulotki, Plakaty

Szczegóły ogłoszenia

Oferuję profesjonalne i tanie projekty graficzne przygotowane do druku i publikacji w internecie, oraz projektowanie stron internetowych.

Projekty dla druku są wykonane w kolorystyce CMYK, posiadają spady. Projekty wykonuję z należytą starannością, korzystając z najwyższej jakości grafik i zdjęć, w szczególnych przypadkach wszystko jest wykonywane od zera. Pracuje w każdym stylu graficznym. Projektuje także gazetki sklepowe, menu i cenniki dla restauracji oraz logo. Ceny projektów zaczynają się od 25 zł za stronę.

Projekty stron internetowych wykonuję na skrypcie WordPress lub w czystym html/php bez CMS. Projekty posiadają indywidualny motyw graficzny przygotowany pod klienta. Dla klientów którzy nie posiadają pieniędzy i nie mogą sobie pozwolić na stronę za 1000 zł mogę wykonać prostą stronę na motywie darmowym, lekko go przerabiając, cena takiej strony wynosi wtedy od 100 do 300 zł w zależności od czasu który będę musiał poświęcić na konfigurację zestawu.

Czas realizacji projektów jest bardzo krótki, jestem dostępny pod mailem, na wiadomości odpowiadam na bieżąco, w pracy nie używam telefonu, płatności odbywają się na konto paypal.

PS. Możliwa współpraca z pośrednikiem, wtedy ceny projektów są niższe.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 511... 511234432Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:
Booking.com

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry