fus.lublin.pl Taxi bagażowe, Przeprowadzki

Szczegóły ogłoszenia

Planują Państwo przeprowadzkę? Lublin nie jest olbrzymi, ale przewiezienie całego dobytku to duże wyzwanie. Dlatego oferujemy transport, doświadczonych tragarzy, skrzynki i kartony do pakowania. Gwarantujemy całkowita dyskrecję. Nowa siedziba firmy w Lublinie? Przeprowadzki firm to dla nas czysta przyjemność. Profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzimy całe wyposażenie, a transportowane mienie będzie w tym czasie ubezpieczone.

Potrzebują Państwo transportu mebli w Lublinie? Znakomicie Państwo trafili. Posiadamy samochody przystosowane do przewozu mebli. A może szukają Państwo w naszym pięknym Lublinie taxi bagażowego? Szybko, solidnie i niedrogo przewieziemy nawet najbardziej nietypowe przedmioty.

Rozumiemy, że przeprowadzka to zawsze skomplikowane przedsięwzięcie, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 7:00-19:00 i w sobotę od 8:00-15:00. Lublin to miasto, w którym siedzibę ma nasza firma, ale organizujemy przeprowadzki nie tylko w Lublinie, lecz na terenie całego kraju.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 600... 600991179Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry