Szczegóły ogłoszenia

King's Energy przeprowadzi Cię w kilku krokach przez cały proces montażu i uruchomienia instalacji fotowoltaicznej tak abyś nie musiał martwić się niczym innym jak dobrą pogodą, by uzyski z instalacji były jak największe.
 
AUDYT I PROJEKT INSTALACJI
Nasz doradca odwiedzi Cię badając Twoje potrzeby, zaproponuje moc instalacji oraz jej położenie na Twojej nieruchomości. W ciągu 48. godzin od audytu otrzymasz propozycję cenową i wstępny projekt instalacji.
 
WYBÓR FINANSOWANIA I PODPISANIE UMOWY
Instalację można finansować ze środków własnych, kredytu dla osób fizycznych lub w formie leasingu dla gospodarstw rolnych i firm. King's Energy pomaga w pozyskaniu zewnętrznego finansowania.
 
DOTACJA NA INSTALACJĘ
W związku z promowaniem ekologicznych rozwiązań nakłady na instalację fotowoltaiczną są dotowane z różnych programów. Doradca King's Energy podczas audytu dopasuje najlepszą dotację dla Ciebie, a następnie pomoże w złożeniu wniosku tak, aby instalacja kosztowała Cię jeszcze mniej.
 
MONTAŻ I URUCHOMIENIE
Doświadczeni montażyści King's Energy pojawią się u Ciebie około 4. tygodni po podpisaniu umowy, aby zamontować Twoją instalację fotowoltaiczną i pokażą jak możesz śledzić jej pracę. Doradca King's Energy złoży z Tobą wniosek o wymianę licznika na dwukierunkowy u Twojego operatora energetycznego
 
TWÓJ WŁASNY PRĄD
Po uruchomieniu instalacji zauważysz ogromną ulgę w opłatach za prąd. Niebawem Twój rachunek bankowy zasili dotacja. Fotowoltaikę odliczysz w ramach ulgi termomodernizacyjnej co dodatkowo zmniejsza jej koszt. Od teraz cieszysz się już własnym prądem!
 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 
537-031-700
574-420-450
BIURO@KINGSENERGY.PL

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 537... 537031700Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry