Fotografia produktowa dla marek. Aranżowane sesje

Szczegóły ogłoszenia

Wykonuję profesjonalne i aranżowane sesje produktowe dla marek wraz z obróbką.

Zdjęcia z aranżacją/ stylizacją: to zdjęcia przyciągające uwagę, stworzone w bardzo kreatywny sposób. Aranżacja zdjęć sprawia, że zdjęcia są wyjątkowe i bardzo klimatyczne. Tego typu zdjęcia idealnie sprawdzą się do publikacji na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowym. Dzięki takim zdjęciom produkty łatwo się sprzedają.


Poza wykonywaniem zdjęć prowadzę profil w mediach społecznościowych z dużą ilością obserwatorów, jak również prowadzę bloga o tematyce Lifestyle’owej. Na co dzień współpracuję z markami i tworzę dla nich kampanie. Możliwość wysyłki zdjęć z mojego portfolio. Jestem otwarta na wszelkie pomysły i sugestie:)

Poza zdjęciami produktowymi wykonuję również zdjęcia modowe i kulinarne. Ponadto tworzę krótkie filmy produktowe i filmy poklatkowe. Mogę zaoferować również prowadzenie Social Media marki.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA? Uzgadniamy mailowo lub telefonicznie na czym Państwu zależy i jak mają wyglądać zdjęcia. Ze swojej strony mogę również doradzić:) Następnie wysyłają Państwo do mnie produkty, ja wykonuje zdjęcia, profesjonalnie je obrabiam i udostępniam je Państwu na serwerze do pobrania. Po akceptacji zdjęć, rozliczamy się i umawiamy się na odbiór przesłanych do zdjęć produktów. Pracuję na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym.

Tel. 506 023 320

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 506... 506023320Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry