FILTR KIESZENIOWY ULTRATEC4 G4 710X574X850 7K

Szczegóły ogłoszenia

Opis
FILTR KIESZENIOWY SYNTETYCZNY
ULTRATEC4 KLASA G4
WYMIAR: 710X574X850 7KIESZENI
CENA 89,00 / 1 SZT

Filtry kieszeniowe syntetyczne UltraTec 4
Specyfikacja techniczna:
 • technologia bazująca na termicznym łączeniu czystych, jednorodnych i trwałych włókien syntetycznych (100% poliester), progresywnie nabudowywanych (rosnąca gęstość włókien)
 • otwarta struktura włókniny od strony wlotu powietrza progresywnie zagęszczająca się ku wylotowi powoduje, że większe cząsteczki zanieczyszczeń zatrzymywane są w górnej części warstwy filtracyjnej, a mniejsze przenikają w głąb włókniny
 • taka technologia umożliwia zatrzymywanie znacznie większej ilości zanieczyszczeń, minimalizuje wzrost oporu dla przepływającego powietrza oraz zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń na powierzchni materiału filtracyjnego
 • maksymalnie długa skuteczność w oczyszczaniu powietrza przy minimalnym spadku ciśnienia
 • bardzo duża zdolność magazynowania zanieczyszczeń przy mechanicznej wytrzymałości wpływa na niskie koszty eksploatacji i konserwacji
Klasa wg EN 779:2012:G4
Średni stopień filtracji (Am): >91,6%
Maksymalna temperatura pracy: <100oC
Dopuszczalna wilgotność względna: <100%
Materiał filtracyjny:
technologia bazująca na termicznym łączeniu czystych, jednorodnych i trwałych włókien syntetycznych (100% poliester), progresywnie nabudowywanych (rosnąca gęstość włókien). Otwarta struktura włókniny od strony wlotu powietrza progresywnie zagęszczająca się ku wylotowi powoduje, że większe cząsteczki zanieczyszczeń zatrzymywane są w górnej części warstwy filtracyjnej, a mniejsze przenikają w głąb włókniny. Taka technologia umożliwia zatrzymywanie znacznie większej ilości zanieczyszczeń, minimalizuje wzrost oporu dla przepływającego powietrza oraz zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń na powierzchni materiału filtracyjnego. Maksymalnie długa skuteczności w oczyszczaniu powietrza przy minimalnym spadku ciśnienia. Bardzo duża zdolność magazynowania zanieczyszczeń przy mechanicznej wytrzymałości wpływa na niskie koszty eksploatacji i konserwacji.

Zastosowanie:
filtr wstępnego oczyszczania powietrza w instalacjach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych; dzięki wysokiej wydajności przy niskich spadkach ciśnień filtry mogą być stosowane w szpitalach, biurach, szkołach,teatrach, centrach handlowych, hotelach, lakierniach, zakładach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, samochodowego, maszynowego i innych.
Budowa:
absolutnie szczelna i bardzo wytrzymała konstrukcja:kieszenie zszyte lub zgrzane ze sobą i umieszczone na kratownicy z drutu ø=3,5 [mm] oraz oprawione w ramkę z blachy ocynkowanej;alternatywnie wykonanie nadające się do utylizacji w spalarniach odpadów - kieszenie połączone sztywnymi łącznikami plastikowymi i umieszczone w stabilnej ramie z tworzywa sztucznego.
 • Klasa filtracji: G4 / EU4
 • Szerokość ramki: 710 mm
 • Długość ramki: 574 mm
 • Ilość kieszeni: 7
 • Głębokość kieszeni: 850 mm
 • Ramka: metalowa
 • Ilość: 1 szt.
_____________________________
Jeśli mają Państwo pytania proszę o kontakt tel +48 792 021 383
lub sklep@techsklep.eu

http://techsklep.eu
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 792... 792021383Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Najlepiej spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
 • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry