Szczegóły ogłoszenia

Witam specjalnie na zamówienie wykonuje filmiki okolicznościowe w formie prezentu , upominku lub pamiątki .... oraz wykonuje prezentacje dla firm na konferencje jak i krótkie spoty reklamowe.
Wystarczy przesłać mi materiały ( zdjęcia , filmiki , muzykę i jeśli ktoś chce jakieś cytaty czy teksty ) ja to wszystko zmontuję czyli ułożę dodam efekty przejścia i cały gotowy filmik mogę nagrać na płytę wysłać pocztą lub można odebrać osobiście, istnieje też opcja wysyłki gotowego filmiku czy prezentacji na maila, oczywiście po uprzednim zapłaceniu. Poniżej podaję linka gdzie można zobaczyć przykładowy filmik, proszę się nim nie sugerować on jest tylko przykładem. Do każdego filmiku podchodzę indywidualnie w zależności od okoliczności jak i na potrzeby klienta. Cena filmiku jeśli mam czas od 1 do 2 tygodni lub więcej i długość nie przekracza 10 minut wtedy cena to 60zł, jeżeli filmik ma być w ekspresowym tępie lub jest dłuższy niż 10 minut to cena jest do uzgodnienia. Filmiki wykonuje ze zdjęć jak i filmików, filmów oraz bajek, jakość filmiku jest zależy od materiałów jakie dostane od klienta.
Serdecznie zapraszam

https://www.youtube.com/watch?v=VtIyrMhCvjI&feature=youtu.be

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 881... 881741278Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry