Filc wełniany - Centrala Zaopatrzenia Technicznego

Szczegóły ogłoszenia

Firma Centrala Zaopatrzenia Technicznego została założona w 2000 roku. W tym czasie nabrała dużego doświadczenia i obecnie zajmuję stabilną pozycję na rynku. Specjalizuję się w sprzedaży materiałów uszczelniających, tworzyw konstrukcyjnych, filców, gum oraz uszczelek. Do głównych celów przedsiębiorstwa należy dostarczenie do klientów najlepszych produktów. Przede wszystkim muszą się one wyróżniać swoją najwyższą jakością. Z tego też względu sklep korzysta z usług wyłącznie sprawdzonych i renomowanych dostawców. Każdy produkt dostępny w sklepie posiada odpowiedni certyfikat. Współpracę nawiązuję z kontrahentami pochodzącymi zarówno z kraju, jak i zagranicy. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a zlecone zadanie wykonywane jest z dużą starannością.

W ofercie sklepu znaleźć można między innymi filc wełniany. Jest to surowiec pozbawiony domieszki syntetycznych dodatków. Cechuję się dużą wytrzymałością oraz odpornością na wyższe temperatury. Oprócz tego nie absorbuję wilgoci, jest dźwiękochłonny, niepalny, a także doskonale chroni przed utratą ciepła. Stosuję się go w przemyśle budowniczym, meblarskim, obuwniczym, samochodowym, elektrochemicznym oraz w dekoratorstwie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony w celu zaznajomienia się z szeroką ofertą firmy!
 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 517... 517620721Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry