Elewacje z blachy - deski z blachy płaskie

Szczegóły ogłoszenia

Witam,
jako producent oferuję w ciągłej sprzedaży innowacyjny rodzaj elewacji na rynku:

- DESKI Z BLACHY – PŁASKIE

Elewacja zewnętrzna z blachy coraz częściej wykorzystywana jest do wykańczania fasad budynków. Cieszy się coraz większą popularnością. Produkt na tą chwilę niema żadnej konkurencji na rynku !!! Produkt nie wymaga konserwacji tak jak w przypadku elewacji drewnianych, nie starzeje się w żaden sposób, nie wichruje się, nie dotyka go żadna korozja biologiczna, jest to produkt nie palny, nie pracuje pod wpływem wilgoci, słońca, wiatru, skoków temperatury - nawet jeśli wystawiony jest na ciągłe ich działanie.

Już w pierwszych latach użytkowania docenisz jej walory. Nasze DESKI Z BLACHY to Twoja doskonała inwestycja na długie lata. Do produkcji wykorzystywana jest blacha MALOWANA w technice 3D, która doskonale odwzorowuje słoje sęki, przyrosty występujące na drewnianych deskach. Dolna pozioma listwa startowa stanowi dodatkową i skuteczną barierę przed gryzoniami.

Nasz produkt dostępny jest również w kilku kolorach drewnopodobnych takich jak:
- ZŁOTY DĄB w czterech odcieniach,
- ORZECH,
- PALISANDER
oraz nasz najnowszy wzór – BRZOZA !!!

Produkowane przez naszą firmę DESKI Z BLACHY produkowane są również w kolorach standardowych według palety RAL ( brązy w kilku odcieniach, różne odcienie szarości, kolory wiśniowe, ceglaste, ponad 60 kolorów). Do produkcji możemy również użyć takich materiałów jak blachy aluminiowe, miedziane, tytan-cynk a także stale nierdzewne. Doskonałe na renowację starych domów, szczytów, elewacji, balustrady, budynków mieszkalnych, magazynów, biur, kontenerów, garaży, bacówek, altan, grillów, ogrodzeń i wiele innych !!!

Produkt dostępny w czterech szerokościach krycia:
- 12 cm
- 14 cm
- 17 cm
- 21 cm

Jedną z zalet jest również fakt docinania na każdą żądaną długość.

Standardowo Deski z blachy występują w długościach od 1 do 6 mb – docinamy je co 1 mb !!!

JUŻ OD STYCZNIA 2021 ROKU NIE OGRANICZA NAS ŻADNA DŁUGOŚĆ ANI TRANSPORT, PRZYJEŻDŻAMY NA PLAC BUDOWY Z MATERIAŁEM ORAZ MASZYNĄ I PRODUKUJEMY NA MIEJSCU DESKI O DOWOLNEJ DŁUGOŚCI !!!

Cena - 105 zł / m2 / brutto dotyczy Desek Elewacyjnych w kolorach drewnopodobnych.

Realizacja zamówień przebiega bezproblemowo dlatego szybko trafia do naszych klientów .
Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego , co sprawia , że jesteśmy elastyczni w realizacji zamówień .

Prosty montaż można przeprowadzić tak żeby nie wystawał poza obrys fasady – głębokość produktu tylko 15 mm. Ukryte mocowanie do ściany sprawia, że nie ma widocznych wkrętów czy gwoździ, dzięki czemu zyskuje to swój niepowtarzalny i oryginalny wygląd.

Wykonujemy do niej również wszystkie wykończenia niezbędne do prawidłowego montażu takie jak:
- winkle wewnętrzne oraz zewnętrzne
-maskownice
- łączniki
- listwy startowe i wiele innych...

Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie.

Dostępna jest również BLACHA PŁASKA w tym samym kolorze.
Blacha dostępna w arkuszach o szerokości 125 cm x 200 cm lub dowolnej długości, zabezpieczona jest folią ochronną na czas transportu, produkcji oraz montażu.

Nasza firma znajduje się na południu Polski przy drodze międzynarodowej E-7 w połowie drogi między Krakowem a Zakopanem w miejscowości Skawa k/Rabki-Zdrój.

JESTEŚMY NA RYNKU OD 40 LAT - TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE !!!

Pamiętaj - DACH TO NASZ FACH !!!

SUPERTRAPEZ jest cenionym i znanym producentem nietypowych obróbek blacharskich ocynkowanych i malowanych. Klienci znajdują u nas partnera . Wystawiamy faktury VAT, również na zagranice z zerową stawką VAT (możliwość kupna w kwocie netto). Oferujemy transport w każde miejsce w Polsce i Europie.

Zadzwoń, zamów, wyślemy Ci próbki naszego produktu lub zdjęcia z przykładowych realizacji.

ZAPYTAJ O REALIZACJE NIEDALEKO TWOJEJ LOKALIZACJI - PODJEDZIESZ I ZOBACZYSZ NA ŻYWO !!!

Z pasją realizujemy każde zamówienie !!!

Jesteśmy odpowiedzialną firmą – wieloletnie doświadczenie zminimalizowało w naszej firmie wytwarzanie odpadów dzięki czemu przyczyniamy się do ochrony środowiska. Towar wykorzystywany do naszej produkcji jest materiałem w 100 odnawialnym. Obecnie znaczna część produkcji metali na świecie związana jest z ich recyklingiem – blisko 30% miedzi i aluminium pochodzi z odzysku, a nawet 40% dotyczy złomu stalowego. Warto jednak wiedzieć, że odzysk surowców wtórnych do ponownego wykorzystania jest opłacalny nie tylko ze względów ekonomicznych związanych z redukcją kosztów produkcji oraz ograniczeniem cen materiałów. Recykling metali odgrywa również istotną rolę ze względów ekologicznych a to przyczynia się do ochrony zasobów naturalnych i mniejszego zaangażowania przemysłu wydobywczego w zmiany krajobrazowe wynikające z konieczności uzyskania świeżego surowca.

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Czekamy na Państwa pytania pod numerami : 600/100/506 (wycena) lub 600/503/700 (sprawy techniczne)

biuro(małpa)supertrapez.pl

Zapraszamy do zakupu oraz odwiedzenia pozostałych naszych ogłoszeń

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 600... 600100560Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady zachowania bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej jeśli to możliwe, spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów. Bądź szczególnie ostrożny w przypadku kontaktów z zagranicy!!!
  • Nie płać z góry, ale płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych.
Do góry